2 pierwsze miejsca w Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl 2019 i to nie wszystko!

Ranking Ceneo 2019 - TaniaKsiazka.pl na podium!

15 października poznaliśmy wyniki Rankingu Zaufanych Sklepów Cenep.pl 2019. Rozpiera nas duma, bo zajęliśmy:

🥇 1. miejsce w kategorii Multimedia

🥇 1 miejsce w kategorii Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz

🥉 3. miejsce w kategorii Wybór użytkownika

Spośród polskich sklepów internetowych zostały wyłonione te, które cieszą się najlepszymi opiniami użytkowników. To była 10., jubileuszowa edycja Rankingu Zaufanych Sklepów. Użytkownicy, przesyłając swoje opinie, oceniali sklepy internetowe, w których wcześniej zrobili zakupy. Weryfikowali jakość obsługi klienta i przebieg transakcji na wszystkich jej etapach: od zakupu do odbioru zamówienia.

W zeszłym roku TaniaKsiazka.pl została wyróżniona w dwóch kategoriach: Multimedia i Wybór użytkownika. Dlatego to, że podczas tegorocznej edycji Rankingu nasza księgarnia stanęła na podium też jako Najlepszy sprzedawca w Kup teraz, było dla nas dużym i oczywiście bardzo pozytywnym zaskoczeniem.

Jesteśmy szczęśliwi, bo tak dobrze nas oceniacie. Przecież to właśnie dla Was, drodzy TanioKsiążkowi Klienci, cały czas się rozwijamy i nieustannie pracujemy nad tym, żeby książkowe i nie tylko książkowe zakupy w TaniaKsiazka.pl były jeszcze większą przyjemnością. Założyciel TaniaKsiazka.pl, Łukasz Kierus, ze statuetkami Ceneo

Dziękujemy za każdą opinię i każdy głos, jaki na nas oddaliście. Każde z tych wyróżnień jest dla nas bardzo ważne, bo pochodzi od Was!

Wyniki rankingu Zaufanych Sklepów 2019 znajdziecie tutaj.

 

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać