10 000 bestsellerów do 50% taniej!

 10 000 bestsellerów do 50% taniej!

Wakacje powoli się kończą, ale my nie pozwolimy im odejść bez hucznego pożegnania! Zapraszamy na prawdziwą literacką ucztę. Świętujcie z nami wakacyjne ostatki, rozkoszując się mnóstwem bestsellerowych tytułów, przecenionych nawet o połowę! Takie smakołyki nie pójdą w boczki, tylko w półki. Smacznego laugh

Promocja potrwa do 28 sierpnia.

Bestsellery nawet o 50% tańsze! Sprawdź >>

 

Warto zwrócić uwagę na:

Do wszystkich chłopcówDo wszystkich chłopców, których kochałam Jenny Han

Pierwszy tom serii, którego ekranizacja pojawi się na platformie Netflix!

Lara Jean w pudle na kapelusze, które dostała od matki, trzyma listy miłosne. I to nie byle jakie! Dziewczyna napisała je sama i skierowała słowa do swoich byłych obiektów westchnień, by ten sposób wyleczyć się z niechcianego uczucia. Łącznie powstało pięć listów, które nigdy nie miały trafić do adresatów.

Jednak ktoś ukradł pudło i wysłał spisane na papierze słowa, które miały wyleczyć złamane serce dziewczyny.

 

Kup książkę >>

 

 

Będzie bolało Będzie bolało Adam Kay

"Będzie bolało" to książka. która ukazuje realia brytyjskiej służby zdrowia. Adam Kay ukazuje blaski i cienie pracy lekarza, wspomina swoje doświadczenia, dodając do nich poczucie humoru!

Lekka do czytania, skrywa nieuchronną prawdę o realnym życiu: w szpitalach dzieje się źle i szczerze mówiąc, nie ma w tym ani trochę żartu. Autor powraca myślami do sytuacji, które nigdy nie powinny się wydarzyć. Nie raz pozbawiły kogoś zdrowia albo nawet i życia, chociaż można było to powstrzymać i ocalić chorego.

Kup książkę >>

 

 

 

Na skraju załamaniaNa skraju załamania B.A. Paris

"Na skraju załamania" to powieść opisująca historię kobiety, która przez źle podjętą decyzję musi zmagać się z własnymi demonami oraz kimś, kto ewidentnie próbuje ją wystraszyć.

Cass Anderson wiodła spokojne, raczej normalne życie. Uważała się za dobrą osobę, do czasu. Jadąc samochodem przez las zauważyła zaparkowane auto a w nim siedzącą kobietę. Miała przeczucie, sygnały, wszystko, aby zatrzymać się i sprawdzić jej stan. Nie zrobiła tego. Nie potrafi powiedzieć do końca, dlaczego, ale natychmiast pożałowała swojej decyzji, szczególnie, kiedy okazało się, że nieznajoma została zamordowała. Cass nie odzyskała wewnętrznego spokoju. Nie dość, że targały nią wyrzuty sumienia, to na dodatek zaczęła się seria dziwnych zdarzeń.

Kup książkę >>

 

Wszystkie bestsellery nawet o 50% tańsze! Sprawdź >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać