#zostańwdomu i złap sposoby na nudę!

#zostańwdomu i złap sposoby na nudę! Sprawdź >

#zostańwdomu i #czytajksiążki mamy też inne sposoby na rozprawienie się z nudą, nie tylko czytelniczą :)

Nikt z nas nie planował, że będzie musiał ograniczyć kontakty. Dzieci i młodzież mają nadprogramowe ferie, a część dorosłych przeniosła swoją pracę w domowe pielesze. Rozrywki zostały mocno ograniczone. Nic dziwnego, że do naszych mieszkań zakrada się nuda.

Warto poświęcić ten czas bliskim i sobie. Nie trać go na nudę i bezczynność, bo w domu też można się świetnie bawić. Skorzystaj z tego dodatkowego czasu na nadrobienie czytelniczych zaległości.

Stworzyliśmy miejsce pełne sposobów na rozprawienie się z nudą. Znajdziesz w nim nie tylko książki...  Ale to przy nich zatrzymajmy się teraz na chwilę.

Mamy mnóstwo książkowych zestawień, których tematyka oscyluje wokół ostatnich zainteresowań dużego grona czytelników. To książki, których tematem są np. epidemie, książki o wikingach, czarownicach, czy zestawienia powieści, które mogą spodobać się fanom "Wiedźmina".  - A to tylko kilka przykładów.

Przygotowaliśmy też kilka ciekawych promocji. Dla tych, którzy nie chcą czekać na przesyłkę, a mają ochotę na nowe czytelnicze doznania, mamy audiobooki i e-booki do nawet 40% taniej. A może skusisz się na książki od 5 złotych do Wydawnictwa Kobiecego?

Świetnym sposobem na spędzenie czasu w domu są też planszówki. Wybraliśmy takie dla młodszych i starszych graczy. Do tego mamy też zabawki i książeczki dla dzieci, a niektóre z nich są nawet o połowę tańsze.

Dużo tego, prawda? Sprawdź to i jeszcze więcej!

#zostańwdomu i złap sposoby na nudę! >>

Sposoby na nudę możesz złapać do 31 marca.
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać