TaniaKsiazka.pl z dwoma wyróżnieniami w rankingu Ceneo 2018!

TaniaKsiazka.pl z dwoma wyróżnieniami w rankingu Ceneo 2018!


W tegorocznym rankingu e-sklepów Ceneo zdobyliśmy Złoty i Brązowy Laur!

W rankingu Ceneo.pl co roku wyłaniane są najlepsze - zdaniem Klientów - sklepy internetowe. Po ogłoszeniu tegorocznych wyników przepełnia nas duma i wdzięczność. Znaleźliśmy się na podium w dwóch kategoriach! Zdobyliśmy Złoty Laur w kategorii "Wybór Użytkownika" i Brązowy Laur w kategorii "Multimedia". To wspaniała wiadomość, bo świadczy o Waszym zadowoleniu, drodzy Klienci. Wiemy, że doceniacie starania całej naszej załogi i dziękujemy Wam za to!

Ranking e-sklepów Ceneo 2018

To była już 9. edycja Rankingu e-sklepów Ceneo.pl. Dzięki systemowi Zaufanych Opinii Klienci sklepów internetowych mogli ocenić jakoś zakupów i przebiegu transakcji. Każdy ze sklepów, który wzięto pod uwagę, musiał spełnić kilka warunków. Po pierwsze, musiał mieć min. 90% pozytywnych opinii, a ogólna ocena sklepu nie mogła być niższa niż 4.5 / 5 gwiazdek. O tym, kto znalazł się na podium, decydowały opinie Klientów z całego roku - od września 2017 do października 2018.

Laurami nagrodzono w sumie 42 sklepy w 14 kategoriach. Konkurencja jest bardzo duża, dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zasłużyliśmy na Wasze uznanie. Na podstawie Waszych opinii przyznano nam Brązowy Laur w kategorii "Multimedia". To w niej są nagradzane m.in. księgarnie internetowe.

Złoty Laur w kategorii "Wybór Użytkownika" to wyjątkowe wyróżnienie. O tym, że je dostaliśmy, zdecydowały Wasze głosy w oddzielnym głosowaniu, które trwało od 3 do 30 września. To w nim internauci mogli wybierać swój ulubiony sklep, dlatego jesteśmy bardzo wzruszeni.


Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy. Każda opinia to dla nas bardzo ważna wiadomość.

To dla Was staramy się być jak najlepsi.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać