Niebanalna książka, którą TRZEBA przeczytać

TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja „Gry o tron”, pierwszego tomu sagi Pieśń Lodu i Ognia Martina zbiera bardzo pochlebne opinie w popularnych serwisach oceniających filmy i seriale. W ogólnoświatowym IMDb.com serial „Gra o tron” zdobył aż 9.5 na 10 punktów, w naszym rodzimym FilmWebie - 8.5/10!
Serialu nie oglądałam, ale książka zdobyła moje serce, więc cieszę się bardzo, że została dodrukowana i chciałabym ją dziś szczególnie polecić.


Zapraszam serdecznie do zapoznania się ze stworzonym opisem tej niezwykłej książki. Uwaga: nakład kolejnych tomów sagi Pieśń Lodu i Ognia zostanie wznowiony już w drugiej połowie maja.

Znajdź nas na Facebook

Szczególnie polecamy

Gra o tron

Cena Rynkowa: 49.00 zł
Taniej o: 10.14 zł
CENA: 38.86 zł

Gra o tron - George R.R. Martin

Gdy zginął namiestnik króla Roberta, udał się on z prośbą o zastępstwo do swego przyjaciela, Eddarda Starka. I tak zostajemy wciągnięci do dworskiego świata intryg, spisków i zdrad.

Na jeszcze letni czas tego niesamowitego świata będziecie patrzeć oczami niewinnej, nieskończenie naiwnej Sansy, szlachetnego Jona, pokracznego Tyriona, nieokiełznanej Aryi oraz wielu, wielu innych. Niektórych polubicie od razu. Niektórzy z czasem wzbudzą mieszane uczucia. Inni wręcz przeciwnie, z czasem nabiorą wartości.
Tłem będzie kraina, w której podobno żyły niegdyś smoki, a dzieci straszy się olbrzymami i pozbawionymi ciepła stworami. Czy rzeczywiście żadne z nich nie istnieją? I czy ludzie nie okażą się od nich gorsi?

Niebanalne postaci, dużo akcji, odrobina fantastyki. Mocna, dość brutalna, wyjątkowo wciągająca książka!

Nowości i zapowiedzi

Łotr - Trudi Canavan Drżenie - Stiefvater Maggie W godzinę śmierci - Baldacci David
Łotr Canavan Trudi
Drżenie - Stiefvater Maggie
W godzinę śmierci - Baldacci David
W sprzedaży od 17 maja W sprzedaży od 16 maja W sprzedaży od 18 maja
     
     
Bezpieczna bajka - Bąkiewicz Grażyna Wiersze z kapelusza - Ciundziewicki Leszek Sulima Tytus Romek i Atomek w Bitwie Warszawskiej 1920- Chmielewski
Bezpieczna bajka - Bąkiewicz Grażyna Wiersze z kapelusza - Ciundziewicki Leszek Sulima Tytus Romek i Atomek w Bitwie Warszawskiej 1920- Chmielewski
W sprzedaży od 18 maja Już w sprzedaży !
Już w sprzedaży !
 
 
 
     
Bob Dylan Ilustrowana biografia W przedwojennej Polsce - Łozińscy Niedziela która zdarzyła się w środę - Szczygieł Mariusz
Bob Dylan Ilustrowana biografia W przedwojennej Polsce Łozińska Maja, Łoziński Jan Niedziela która zdarzyła się w środę - Szczygieł Mariusz
Już w sprzedaży ! Już w sprzedaży ! Już w sprzedaży !

 


Serdecznie pozdrawiamy,
Monika Szatyłowicz,
wraz z ekipą księgarni TaniaKsiazka.pl

FacebookKliknij, ze lubisz naszą ksiegarnię na Facebooku: TaniaKsiazka.pl

Zobacz Wszystko

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać