TaniaKsiazka.pl dba o Twój dobry humor nie tylko w Prima Aprilis

TaniaKsiazka.pl

Uśmiechnij się :-)))

Szukasz pomysłu na psikusa z okazji Prima Aprilis? Polecamy prosty w wykonaniu komputerowy żart - klasyk: schowane ikony na pulpicie. Śmiech przedłuża życie - spróbuj, nie pożałujesz! :-)

Książki na dobry humor

Primaaprilisowy koniec tygodnia – to brzmi świetnie. Natomiast jeśli drobne żarty domowników lub współpracowników to dla Ciebie to trochę za mało, by odzyskać humor, wigor i energię: polecamy książki Terry'ego Pratchetta.

Kapelusz pełen nieba

Kapelusz pełen nieba - Pratchett Terry
Nowe wydanie!

 

Znajdziesz w nich oryginalny humor, cięty język oraz całe grono przezabawnych postaci. Warto wymienić niezbyt dzielnego, ale kochającego życie czarodzieja Rincewinda, bibliotekarza, który w wyniku drobnego wypadku czarodziejskiego został orangutanem, czarownicę niezbyt trzeźwą, inną niezbyt ładną oraz taką niezbyt otwartą na zmiany, czy skrzynię na nóżkach, która sama podąża za właścicielem i bywa groźnym przeciwnikiem dla tego, kto nieopatrznie wejdzie jej w drogę.

Sprawdź czy książki Pratchetta są dla Ciebie! KLIKNIJ TUTAJ i przeczytaj fragmenty z trzech jego książek. Na zachętę krótki cytat:

Niania Ogg, jedna z największych życiowych optymistek, wyszła, by przyjąć to, co niesie przyszłość. Najlepiej rum z bananem w środku.”

Terry Pratchett: ”Wyprawa czarownic”

Więcej tytułów poprawiających humor

Nasza Cena: 7.20zł cena detaliczna: 8.00zł
 
Nasza Cena: 21.51zł
cena detaliczna:23.90zł
 
Nasza Cena: 6.00zł
cena detaliczna: 25.90zł


P.S.: Czy wiesz, że 02 kwietnia jest Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci? Sprawdź TUTAJ, co najczęściej kupują nasi Klienci w dziale książek dla dzieci i młodzieży.


FacebookKliknij, że lubisz naszą księgarnię na Facebooku: TaniaKsiazka.pl
Zobacz Wszystko

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać