Tania Książka w gronie laureatów rankingu Money.pl

 

Tania Książka w gronie laureatów rankingu sklepów internetowych Money.pl i tygodnika Wprost

Z wielką radością pragniemy donieść, iż księgarnia TaniaKsiążka.pl zajęła wysokie 4 miejsce w najnowszym rankingu tygodnika Wprost i portalu Money.pl w kategorii książki. Ze swej strony zrobimy wszystko, żeby w kolejnym rankingu być jeszcze wyżej!
 


Ranking sklepów internetowych Wprost i Money.pl na 2009 rok

Sprzedaż w polskim internecie co roku bije kolejne rekordy. Obecnie aż 2/3 internautów kupuje w sieci. Średnio miesięcznie w e-sklepach Polacy wydają 38 złotych. Serwisy Money.pl i Wprost przetestowali najpopularniejsze e-sklepy internetowe w Polsce.

Money.pl i Wprost przetestowało sklepy internetowe już czwarty raz. W porównaniu do poprzedniego roku poprawiły się sposoby i jakość prezentacji produktów. Pojawiły się też nowe narzędzia dla klientów, programy lojalnościowe i bonusy.

Oto ranking Money.pl i Wprost najlepszych sklepów internetowych w kategorii KSIĄŻKI:

 

RANKING SKLEPÓW INTERNETOWYCH W KATEGORII KSIĄŻKI

POZYCJA SKLEP OCENA
1 merlin.pl 76
2 gandalf.com.pl 69
3 empik.com 68
4 taniaksiazka.pl 66
5 swiatksiazki.pl 64
6 lideria.pl 63
7 zlotemysli.pl 62
8 poczytaj.pl 58
9 petlaczasu.pl 57
10 inbook.pl 56Kryteria testowe Money.pl i Wprost

Warunkiem uczestnictwa w rankingu była popularność sklepu wśród internautów. W rankingu znalazło się po 10 najlepszych sklepów w każdej kategorii. Testy były przeprowadzane od czerwca do września tego roku. Money.pl i Wprost oceniały sklepy na podstawie takich kryteriów jak asortyment, informacje o produkcie, procedura zamawiania i dostawa zakupów, sposoby płatności, interakcja z klientem, jakość obsługi, łatwość dotarcia do informacji, przejrzystość i budowa strony, bonusy oraz pozostałe (np. obecność w porównywarkach cen, opinie internautów o sklepie, unikalne narzędzia dla klientów). Maksymalnie każdy sklep mógł dostać 100 punktów (poza kategorią Turystyka, w której można było dostać tylko 90 punktów).


źródło: www.money.pl

Więcej informacji na temat rankingów znajduje się na stronach Wprost


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać