3 książki za 33 złote

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl

3 książki za 33 złote

 

Ruszamy z wielką promocją: 3 książki za 33 złote!

Wybraliśmy aż 500 książek, które objęliśmy promocją. Wybierz 3 z nich, a niezależnie od ich początkowej ceny, zapłacisz za nie tylko 33 złote.

Zrób książkowe zapasy na coraz dłuższe wieczory!

Wśród tych 500 książek znajdziesz propozycje dla kobiet, dzieci i młodzieży oraz kryminały, literaturę faktu, poradniki i wiele innych. Na pewno wybierzesz 3, które chciałbyś mieć.

 

Sprawdź listę promocyjnych książek >>

 

Zwróć uwagę na te książki:

Dziewczyna, która wróciła Susan Lewis

Kiedy Jules Bright słyszy pukanie do drzwi, ostatnią osobą, której się spodziewa jest detektyw. Niesie ON wyjątkowo złe wieści. Okazuje się, że stało się coś, czego kobieta obawiała się nieustannie od trzech lat. Z więzienia zwolniono Amelię Quentin.

To morderczyni córki Jules, która zniszczyła życie kobiety i odebrała jej wszystko, co ta kochała. Rodzina wie, że sprawiedliwość nie została wymierzona i każdy chciałby, żeby Quentin zapłaciła za swój czyn.

 

Kup książkę! >>

 

 

Jej wysokość P. Joanne MacGregor

Peyton ma siedemnaście lat i jedyne, co wszyscy o niej wiedzą to to, że jest wysoka. Ma sto osiemdziesiąt centymetrów wzrostu, co znacznie wyróżnia ją wśród rówieśniczek. Nie może wtopić się w tłum, ciągle zwraca na siebie uwagę i przez to inni często z niej drwią. Dodatkowo zmagać się musi z rodzinnym sekretem, który znacznie utrudnia jej dorastanie i życie w społeczeństwie.

Nadchodzi jednak dzień, kiedy Peyton postanawia zmienić swoje życie raz na zawsze. Przyjmuje zakład, dzięki któremu może wygrać osiemset dolarów. Wystarczy, że pójdzie na trzy randki i bal maturalny z kimś wyższym od siebie. Pieniądze pozwoliłyby wyrwać się jej z koszmaru i poukładać wiele rzeczy na nowo. Niestety, na liście potencjalnych kandydatów znajduje się zaledwie pięć nazwisk. Na dodatek osoba, którą Peyton wybrałaby najchętniej, ma już dziewczynę. Na dodatek o wiele niższą od niej! Czy będzie można coś zrobić i mimo wszystko wygrać zakład?

Kup książkę! >>

 

Zapytaj astronautę Tim Peake

Wielu z nas zastanawia się, jak wygląda życie w kosmosie, jak to jest być astronautą i czy to, co widzimy na filmach bardzo mija się z prawdą. Niewielu będzie miało okazję się o tym przekonać, dlatego najprościej byłoby porozmawiać z astronautą i zapytać go o to wszystko, czego chcielibyśmy się dowiedzieć. Skąd wziąć takiego astronautę?

Z pomocą przychodzi nam Tim Peake, który spędził blisko pół roku na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ponieważ od chwili powrotu na ziemię wiele osób zasypywało go najrozmaitszymi pytaniami na temat jego wyprawy, życia w kosmosie i szczegółów zawodu astronauty, postanowił te pytania zebrać, uporządkować i udzielić na nie szczegółowych odpowiedzi. A wszystko to w książce ”Zapytaj astronautę. Wszystko co powinieneś wiedzieć o podróżach i życiu w kosmosie”.

Kup książkę! >>

 

 

3 książki za 33 złote. Sprawdź >>

 

Śpiesz się, bo liczba książek jest ograniczona, a promocja trwa tylko do 18 września.
 


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać