Książki erotyczne do 40% taniej!

Książki erotyczne do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl

Książki erotyczne do 40% taniej!

Do 4 września włącznie możesz kupić książki erotyczne aż do 40% taniej.

W szczególności polecamy najnowszą książkę K. N. Haner "Zapomnij o mnie", gdzie główny bohater zostaje uwikłany w trudną relację z piękną kobietą, która zapanowała nad jego sercem i ciałem.

Książki erotyczne do 40% taniej! Sprawdź >>

Polecamy:

Książki erotyczne do 40% taniej w TaniaKsiazka.pl Zapomnij o mnie K.N. Haner

Marshall ma 28 lat i przeprowadza się do Nowego Jorku. To dla niego okazja, aby odciąć się od dawnego życia i błędów młodości. Nowy rozdział w jego życiu ma być zdecydowanie bardziej racjonalny i przemyślany. Nowa praca, nowe miasto to okazja do naprawienia błędów.

Kiedy Marshall dowiaduje się, że para studentów poszukuje współlokatora, nie waha się długo. Dzięki tej decyzji poznaje piękną Sarę, której nie przerażają jego tatuaże i groźny wygląd. Dziewczyna zaczyna coraz bardziej interesować się Marshallem, prowokować i działać na jego zmysły jak nikt wcześniej. Początkowo ich relacja wygląda na całkiem poukładaną, a Sara nie wzbudza podejrzeń. Do czasu, kiedy na jaw wychodzi niezbyt ciekawa przeszłość dziewczyny i jej liczne sekrety. Dla Marshalla nie ma już odwrotu.

Kup książkę! >>

 

Książki erotyczne do 40% taniej w TaniaKsiazka.plMr President. Tom 1. Biały dom Katy Evans

 

To pikantna historia o miłości Matthew Hamiltona i Charlotte. Oboje pochodzą z rodzin silnie związanych z polityką. Ona jest córką senatora, ON natomiast synem prezydenta. Od początku znajomości, mimo młodego wieku, byli sobą zafascynowani, jednak ich drogi się rozeszły. Po kilku latach Charlotte otrzymała zaproszenie do współpracy przy kampanii prezydenckiej Matthew.

Wspólna praca wywraca ich świat do góry nogami. Ponownie budzi się obopólna fascynacja i pożądanie.

Kup książkę! >>

 

Książki erotyczne do 40% taniej w TaniaKsiazka.plPołączeni. Znajdź mnie Laurelin Paige

Połączeni: Znajdź mnie to kontynuacja Uwolnij mnie, jednej z najgłośniejszych powieści miłosnych ostatnich lat, która oczarowała miliony czytelniczek na całym świecie. Znana nam z poprzedniego tomu główna bohaterka, Gwen Anders, zaczyna pracę w bardzo popularnym klubie Sky Launch. Chce w ten sposób oderwać myśli od dręczących ją wspomnień i zagubić się w nowym miejscu i codziennych zajęciach. Dzięki temu ma nadzieję zacząć swe życie od nowa.

Kup książkę! >>

 

 

 

Książki erotyczne do 40% taniej! Sprawdź >>

Promocja trwa do 4 września!


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać