W TaniaKsiazka.pl wyprawkę szkolną skompletujesz taniej!

W TaniaKsiazka.pl wyprawkę szkolną skompletujesz taniej >>

Wyprawka szkolna to nie lada wydatek i wie o tym każdy rodzic, który posyła swoje pociechy do szkoły. Sierpień i wrzesień to czas szkolnych zakupów. Trzeba wybrać plecak, piórnik, wszystkie przybory szkolne takie jak: długopisy, ołówki, cyrkiel, zeszyty... Oj wymieniać można by długo. A skoro lista przyborów jest długa, to i rachunek też pewnie wychodzi niemały.
 

Coraz więcej rodziców robi zakupy do szkoły przez internet

Polacy wyprawkę szkolną przeważnie kupują w supermarketach i sklepach papierniczych. Ale już co trzeci rodzic decyduje się jej zakup przez internet. Z badań Ceneo.pl wynika, że już w lipcu zainteresowanie artykułami szkolnymi w sklepach internetowych było o 13 % większe niż w poprzednim roku. Natomiast pierwsze tygodnie sierpnia to wzrost już ponad 20%.

Wyprawka szkolna to duże obciążenie dla domowego budżetu, bo to wydatek rzędu kilkuset złotych. Według danych CBOS w ubiegłym roku rodzice na przybory szkolne dla jednego dziecka wydali średnio 649 zł.

 

Warto poświęcić czas na znalezienie najciekawszych ofert

Jest to tak duży wydatek, że warto szukać okazji, promocji, akcji dedykowanym powrotowi do szkoły. Wtedy wyprawka może kosztować dużo mniej. Warto do tego tematu podejść spokojnie i odpowiednio wcześniej, aby nie kupować wszystkiego na ostatnią chwilę i w pośpiechu. Najlepiej stworzyć sobie listę, przejrzeć oferty sklepów, porównać ceny, a wtedy na pewno uda się zaoszczędzić.

Z badań Ceneo.pl wynika, że najtańszą wyprawkę szkolną można skompletować przez internet już za 160zł. Warto poświęcić trochę czasu, żeby przejrzeć ofertę sklepów internetowych, które oferują artykuły szkolne.

Najważniejsza jest lista zakupów oraz to, żeby się jej dość sztywno trzymać i nie pozwolić sobie na zakupowe szaleństwo. Kupienie tylko tego, co sobie założyliśmy to połowa sukcesu. Druga połowa sukcesu to odnalezienie wśród wielu ofert, tej najlepszej, czyli najtańszej.

Stworzyliśmy listę najtańszych produktów, której wynika, że długopis można kupić już za 48 gr., piórnik za 3,33 zł, worek na buty za 7,60 zł, bidon za 5,50 zł a plecak za niecałe 29zł! Tym o to sposobem całą wyprawkę na naszej stronie możesz skompletować za niespełna 90zł!

 

Jak skompletować tanią wyprawkę szkolną w TaniaKsiazka.pl?
 

Na początku warto spisać sobie wszystkie produkty, których potrzebujemy. Sporządzenie takiej listy pozwoli zaoszczędzić trochę czasu.

Na TaniaKsiazka.pl możemy skompletować wyprawkę szkolną na dwa sposoby. Można wejść w kategorię produktów Artykuły szkolne dla dzieci (tutaj), następnie wybrać odpowiednią podkategorię np. Plecaki i torby. Kiedy wyświetli się nam lista produktów, możemy przestawić ich sortowanie (sortuj według) z domyślnego na ceny rosnąco.  Dzięki temu na samym początku listy pojawią się te najtańsze.

Żeby jeszcze bardziej skrócić sobie czas kompletowania wyprawki, możemy pominąć wchodzenie w odpowiednie kategorie i skorzystać z wyszukiwarki produktów w TaniaKsiazka.pl. W okienko Tu wpisz tytuł, autora, nazwę serii… wpisujemy produkt, którego szukamy np. farby plakatowe. Kiedy pojawią się nam wyniki wyszukiwania, należy je posortować wg. ceny rosnąco. Tak jak w poprzednim przypadku, najtańsze produkty spełniające kryteria wyszukiwania, pojawią się na początku naszej listy. To proste!

 

Artykuły szkolne w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>

 

W TaniaKsiazka.pl wyprawkę szkolną skompletujesz taniej >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać