Książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł

Książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł w TaniaKsiazka.pl

Książki za 5 zł, 10 zł, 15 zł

Jest akcja taka, mamy książki za piątaka!

Możecie też złapać zadyszkę, gdy złapiecie książki za dyszkę!

No i bez żadnych wymówek, dorwiecie też książki za 15 złotówek!

Rusza wielka promocja!

Książki za 5 zł, 10 zł i 15 zł.

Promocja potrwa tylko do 24 lipca.

Uwaga liczba ksiażek jest ograniczona.

 

>> Sprawdź książki po 5, 10 i 15 zł <<

 

Warto zwrócić uwagę na:

Kiedy będziemy deszczem Dominika Van Eijkelenborg

Czy jedna, niepozorna osoba może skrywać aż tyle tajemnic? Nic nie zapowiadało zmian, dopóki pewnego dnia Inga de Graaf po prostu nie wróciła ze spaceru. Lawina, która stała za tym wszystkim, rusza niespodziewanie i odkrywa nieznane nikomu fakty zagrażające poważanym osobom. Czy jest jeszcze szansa dla kobiety? “Kiedy będziemy deszczem” to thriller Dominiki van Eijkelenborg, od którego z trudem będzie się oderwać każdemu Czytelnikowi!

>> Kup książkę!

 

 

Ostatnia aria Mozarta Matt Rees

Grudzień, 1791 rok.
Siostra Mozarta, Nannerl, otrzymuje tajemniczy list. Wynika z niego, że jej brat nie żyje. Próbując rozwikłać zagadkę śmierci Mozarta, kobieta zostaje wplątana w okrutny świat salonowych intryg, zazdrosnych kochanek i złowieszczych wierzycieli. Popada w konflikt z cesarską policją, masonami, a nawet samym władcą kraju. Wplątuje się w skandal o konsekwencjach większych, niż mogłaby sobie wyobrażać.

>> Kup książkę!

 

Niechciani Yrsa Sigurdardottir

 

Ódinn zamieszkał sam z jedenastoletnią córką Rún po śmierci byłej żony, która wypadła z okna. Ale ojciec i córka nie są ze sobą zżyci...

Pewnego dnia otrzymuje w pracy nowe zadanie: ma ustalić, co działo się wiele lat temu w Krókur, położonym na odludziu i zamkniętym domu wychowawczym dla chłopców. Bada między innymi sprawę śmierci dwóch z nich - chłopcy w tajemniczych okolicznościach udusili się spalinami w samochodzie.

>> Kup książkę!

 

>> Kliknij po ksiażki po 5, 10 i 15 zł <<


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać