Wybierz 3 książki, a za najtańszą z nich zapłacisz tylko 1 zł!

Wybierz 3 książki, a za najtańszą z nich zapłacisz tylko 1 zł!

Wybierz 3 książki z tej listy, a za najtańszą z nich zapłacisz tylko 1 zł!

Mamy dla Was niespodzianeczkę - trzecia książka za złotóweczkę! :)

Promocja 3 za 2 potrwa do 17 lipca 2018 roku.

>>Sprawdź wszystkie ksiażki z tej oferty!

 

Szczególnie polecamy:

Był sobie szczeniak. Ellie. W. Bruce Cameron

Ellie od małego trenowana była na psa ratownika. Jej zadaniem jest odnajdywanie zagubionych w lesie dzieci, ale nie tylko. Potrafi wywęszyć pod śniegiem człowieka zasypanego przez lawinę. To dzielna i mądra suczka. Ale i mądrych psiaków nie omijają niestety kłopoty. Jej opiekunowie: Jakob, który stracił żonę i bardzo samotna Maya, również są zagubieni. Jednak w zupełnie innym sensie tego słowa. Czy dzielna Ellie zdoła pomóc także im? Przekonajcie się sami biorąc do rąk tę cudowną książkę!

>> Kup książkę!

 

Uwikłana. Bruce Porter

Pochodzącą z wyższych kolumbijskich sfer i wykształconą w Europie Pilar cechuje mieszanka nieodpartego uroku i bezwzględnej przebiegłości. Od zawsze pociągało ją wszystko co zakazane, również nieodpowiedni i niebezpieczni mężczyźni. To właśnie przez nich Pilar zostaje uwikłana w handel kokainą w jednym z największych światowych karteli, stając wkrótce na czele organizacji.

>> Kup ksiażkę!

 

 

Dalila. Jason Donald

Rodzice i brat głównej bohaterki zostają brutalnie zamordowani. Ona sama po tej tragedii trafia do domu swojego wujka, który nie okazał się wsparciem dla dziewczyny lecz potworem, który znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Wpływowy wujek okazał się tyranem, który molestował ją i stosował przemoc.

Dziewczyna decyduje się na ucieczkę z kraju, a ratunku szuka w Wielkiej Brytanii, dokładniej w Londynie. Niestety jej koszmar wraz z opuszczeniem kraju nie kończy się.

>> Kup książkę!

 

>> Kliknij po wszystkie książki objęte promocją!


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać