Jeśli spodobała Ci się książka "Czereśnie zawsze muszą być dwie" to pokochasz...

Jeśli spodobała Ci się książka "Czereśnie zawsze muszą być dwie" to na pewno pokochasz inne ksiażki obyczajowe. Przygorowałam kilka nowości, które powinny przypaść Ci do gustu.

TanioKsiążkowe propozycje to:

Jeśli pokochaliście Lou Clark, to na pewno jesteście ciekawi jej nowych przygód. W nowej książce wyrusza ona na... poszukiwanie księcia!

Nowy Jork to miasto, w którym ponoć spełniają się wszystkie marzenia. Lou postanawia to sprawdzić. Przyjeżdża do tego magicznego miasta, by realizować się i nauczyć nowych rzeczy. Jednocześnie doskonale wie, jak wiele dzieli ją teraz od Londynu, w którym zostawiła swojego nowego chłopaka Sama. To wielkie wyzwanie, dla niej i Sama, ale oboje wiedzą, że będzie to też sprawdzian dla ich związku i miłości.
Pewnego dnia Lou poznaje JEGO. Josh ma spojrzenie identyczne jak Will, ten sam uśmiech, kolor włosów. Jak to jest to w ogóle możliwe?
Mężczyzna od razu zwraca jej uwagę i wydaje się, że również i ona nie pozostaje mu obojętna.

Ale przecież Lou jest w związku: dobrym, kochającym, może i dość nowym, ale na pewno opartym na czymś trwalszym. Dziewczyna jest zdezorientowana i nie wie, jak ma postąpić. Uświadamia sobie, że jakichkolwiek kroków by nie podjęła, zawsze będzie żałować. Rozpamiętywanie dawnej miłości, która już nie wróci, z pewnością nie jest dobrym rozwiązaniem. Tak samo, jak pozbawianie się możliwości na prawdziwe szczęście..

Co powinna zrobić Lou?

Zobacz książkę >>


 

Merit ma siedemnaście lat i niezbyt normalne życie. Jej matka, która jest schorowaną kobietą, mieszka w piwnicy, a jej ojciec na górze, z nową żoną i z dziećmi z obu małżeństw. Honor, siostra bliźniaczka Merit, to chodzący ideał, a brat Utah – nieznośny perfekcjonista. Merit czuje się zupełnie inna, ma wrażenie, że ciągle robi coś nie tak, że nie spełnia oczekiwań, jakie są w niej pokładane. Jakby tego było mało, stale przydarza jej się coś złego.

Najbardziej boli ją to, że jej rodzina jest pełna tajemnic, które powodują, że każdy od każdego oddala się coraz bardziej.

Merit zakochuje się w chłopaku swojej siostry i wie, że nie może zdradzić swego uczucia przed nikim. Sytuacja staje się nie do zniesienia, dziewczyna nie potrafi poradzić sobie z codziennością i obowiązkami, dlatego przestaje chodzić do szkoły i pewnego dnia postanawia też opuścić rodzinny dom. Jednak okazuje się, że to nie jest takie proste...

Zobacz książkę >> 

Milaczek to zabawna, pełna humoru opowieść o perypetiach Mileny czyli tytułowego Milaczka, która boryka się z dwoma problemami w życiu.

Jednym z jej problemów jest nadmiar, natomiast drugim – brak. Zapytacie: Czego Milena ma ażz nadto, a za czym tęskni? Już odpowiadam. Milenka cierpi na nadmiar … kilogramów! Wstrętna waga ciągle pokazuje za dużo i mimo różnych sposobów na jej używanie oraz diet wszelakich, urządzenie ciągle zawodzi. Natomiast jeśli chodzi o tęsknotę, dotyczy ona po prostu miłości. Milenka marzy dniami i nocami o księciu na białym koniu, który skradnie jej serce, duszę i ciało … Stąd też walka o piękne kształty, bo przecież w każdej chwili na horyzoncie może pojawić się tej jedyny…

Polecam Wam bardzo Milaczka oraz dalsze perypetie Milenki opisane w książkach Panny roztropne oraz Szczęście pachnące wanilią.

Już we wrześniu premiera kolejnych losów Milaczka w książce "Nie ma jak u mamy". Ja czekam, a Wy?

Zobacz książkę >> 


 


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać