TanioKsiążkowe gadżety do 40% taniej!

TanioKsiążkowe gadżety do 40% taniej!

TanioKsiążkowe gadżety do 40% taniej!

 

TanioKsiążkowe gadżety teraz są tańsze nawet o 40%!

Promocja potrwa do 31 lipca.

Akcesoria do czytania - by jeszcze bardziej uprzyjemnić chwile przyjemności z dobre książką, warto zadbać o drobne wygody. Są nimi niewielkie, ale jak przydatne rzeczy jak zakładka (papierowa lub magnetyczna - szczególnie polecamy magnetyczne, wystarczą na dłużej) czy lampka.
 

Kubek z ulubionym napojem, miękki koc do okrycia się, czy czasami banalnie proste, a niesamowicie pożyteczne akcesoria do czytania - to niezbędnik każdego Czytelnika. Dodatkowo w kategorii umieśliśmy świetne gadżety dla każdego książkomaniaka - podpórki.

Cóż nie cieszy nas, nałogowych Czytelników, tak bardzo, jak możliwość informowania całego świata o pasji?

Sprawdź nasze wirtualne półki z czytelniczymi gadżetami!

>> Wszystkie TanioKsiażkowe gadżety!

Szczególnie polecamy:

Magnetyczna zakładka do książki - Jak to nie czytasz książek?!?

Jak to nie czytasz książek? Jest to w ogóle możliwe?! Dla każdego, kto lubi sięgać po nowe i starsze tytuły wydaje się być to nierealne. Przyjemność płynąca z czytania, pobudzanie wyobraźni, rozwój języka, tworzenie własnych scenariuszy w głowie. Wszystko to sprawia, że książki mogą stać się dla nas najlepszymi przyjaciółmi. Wykorzystując praktyczny gadżet, którym jest magnetyczna zakładka do książki "Jak to nie czytasz książek?!", czytanie będzie dla nas jeszcze bardziej przyjemne.

>> Kup teraz!

 

 

 

 

Bawełniana torba TanioKsiążkowa ecru. Wzór 2 - Jeszcze tylko JEDEN rozdział i idę spać...

Tę torbę stworzyliśmy dla każdego, kto nałogowo czyta i prawie każdej nocy przekonuje się, że jeszcze tylko kilka zdań, akapitów, czy JEDEN rozdział dzieli go od udania się na zasłużony odpoczynek :)

Jest idealna na prezent dla zapalonych Czytelników, zwłaszcza takich, za których listą przeczytanych książek trudno jest nadążyć. Torba ekologiczna jest również świetnym dodatkiem prezentowym.

>> Kup teraz!

 

 

TanioKsiążkowa Koszulka męska, rozmiar M - The BookFather

 

Dilowanie książkami, wymuszenia, haracze, zamachy, porwania dla książkowego okupu, napady na biblioteki, księgarnie i książkomaty, przekręty wydawnicze, zlecenia likwidacji książkowych przeciwników oraz autorów książkowych bubli. To tylko niektóre występki, za które odpowiedzialna jest tajemnicza organizacja przestępcza, trzęsąca obecnie całym polskim rynkiem książki.

O książkowej rodzinie mafijnej nikt wcześniej nie odważył się mówić. Każdy coś słyszał, niektórzy byli świadkami lub ofiarami jej działań. Wszyscy jednak milczeli… bo wiedzieli czym grozi puszczenie pary z ust. Bali się. Powinni się bać.

>> Kup teraz!

 

>> Sprawdź wszystkie TanioKsiażkowe gadżety!


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać