Tydzień z Literaturą Młodzieżową do 40% taniej

Tydzień z Literaturą Młodzieżową do 40% taniej

Wakacje w pełni, więc i promocja pełna szczęścia! Rozpoczynamy Tydzień z Literaturą Młodzieżową!
 


Literatura młodzieżowa do 40% taniej.
 
Promocja potrwa do 10 lipca 2018 roku.

Nieważne, jakie masz zainteresowania, ile masz lat, jak często czytasz i po co to robisz. W tym dziale znajdziesz setki książek wszystkich gatunków, wyselekcjonowanych pod kątem upodobań młodzieży: powieści przygodowe, obyczajowe, fantastyczne, romanse i wiele innych. To również książki dla młodych duchem, którzy mimo życiowych doświadczeń, które stanowią ich dzisiejszy bagaż, po dziś dzień z optymizmem, wiarą i miłością patrzą na świat

Tydzień z Literaturą Młodzieżową do 40% taniej! Sprawdź >>

Szczególnie polecamy:

Chłopak taki jak ty. Ginger Scott

Josselyn Winters była sympatyczną dziewczynką z sąsiedztwa aż do dnia, w którym skończyło się jej dzieciństwo i rozpadła rodzina. Tego dnia miała umrzeć, tak się jednak nie stało. Miała zginąć, lecz uratował jej życie chłopiec imieniem Christopher. Ocalił ją i zniknął tego samego dnia.

Po ośmiu latach do szkoły, do której uczęszcza Joss trafia nowy uczeń. Ma na imię Wes i na pierwszy rzut oka wydaje się kimś obcym. Dlaczego jednak patrzy na Joss oczami Christophera?

 

>> Kup ksiażkę!

 

 

Bling (Tom 1). Odrobina brokatu. Shari L Tapscott

Lauren doskonale wie, jak powinno wyglądać jej życie. Już dawno temu ustaliła, że skończy studia, będzie rozwijać swojego bloga DIY, a na koniec poślubi kogoś bogatego i sławnego. W końcu koleżanki muszą jej zazdrościć, a ona nie wybierze przypadkowego mężczyzny na towarzysza życia! W swojej przyszłości widzi również dużo brokatu, słodkie pieski i oczywiście zero zmartwień.

Niestety, wszystko zmienia się z momentem kiedy Harrison, przyjaciel brata Lauren, postanawia zamieszkać w ich domku gościnnym!

>> Kup książkę!

 

 

Miłość i inne zadania na dziś. Kasie West

Abby Turner ma siedemnaście lat i całe lato przed sobą. Wszystko byłoby idealnie gdyby nie to, że z paczki jej najlepszych przyjaciół w mieście zostaje tylko Cooper. A ponieważ dziewczyna wyznała mu kiedyś szczerą miłość, stał się ostatnią osobą, z którą miałaby ochotę spędzać czas. Chłopak odrzucił jej wyznanie, a co najgorsze, wyśmiał ją! Pozostają jeszcze rodzice, ale tata jest gdzieś daleko, a mama pod jego nieobecność praktycznie przestała wychodzić z domu.

>> Kup książkę!

 

 

 

Tydzień z Literaturą Młodzieżową do 40% taniej!

Sprawdź książki dla młodzieży>>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać