Kosmiczna promocja do 40% taniej

Kosmiczna promocja do 40% taniej

Ta promocja wystrzeli Was na orbitę ;)

Promocja potrwa do 3 lipca 2018 roku.
 

27 czerwca obchodzimy rocznicę lotu Mirosława Hermaszewskiego, który jako pierwszy Polak wyleciał w kosmos na pokładzie radzieckiego statku Sojuz 30. Z tej okazji przeceniamy wybrane tytuły poruszające tematykę kosmosu nawet o 40%. Rozpoczynamy odliczanie! 3... 2... 1... Odlot do galaktyki tańszych książek!

 

>> Sprawdź wszystkie kosmiczne książki objęte promocją <<

 

Szczególnie polecamy:

Zapytaj astronautę. Tim Peak

Wielu z nas zastanawia się, jak wygląda życie w kosmosie, jak to jest być astronautą i czy to, co widzimy na filmach bardzo mija się z prawdą.

Z pomocą przychodzi nam Tim Peake, który spędził blisko pół roku na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ponieważ od chwili powrotu na ziemię wiele osób zasypywało go najrozmaitszymi pytaniami na temat jego wyprawy, życia w kosmosie i szczegółów zawodu astronauty, postanowił te pytania zebrać, uporządkować i udzielić na nie szczegółowych odpowiedzi. A wszystko to w książce ”Zapytaj astronautę. Wszystko co powinieneś wiedzieć o podróżach i życiu w kosmosie”.

>> Kup książkę!

 

Kosmiczne dziewczyny. Libby Jackson

„Kosmiczne dziewczyny” to zbiór historii pięćdziesięciu kobiet, których ciężka praca i marzenia stały się fundamentem w dążeniu ludzkości do gwiazd. Od Ady Lovelace, która wymyśliła prototyp komputera, przez kobiety kryjące się za misjami Apollo, poprzez astronautki bijące rekordy na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i pionierki nauki wytyczające drogę na Marsa, ta książka przedstawia wspaniałe i często niedoceniane bohaterki.

>> Kup książkę!

 

 

 

Czarne dziury. Stephen Hawking

"Czarne dziury" to jedna z sześciu, jak dotąd pozycji popularnonaukowych napisanych przez wybitnego człowieka, jakim jest Stephen Hawking. To dwa eseje, które są zapisem, popularnych wykładów wygłoszonych przez Stevena Hawkinga w BBC na początku 2016 roku. Z teorii Einsteina wynika, że czarne dziury bezpowrotnie pochłaniają wszystko, co przekracza ich horyzont.

 

>> Kup książkę!

 

 

>> Wszystkie książki o kosmosie do 40% taniej. Sprawdź <<


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać