Walcz z nudą na wakacje! Książki, gry, zabawki do 50% taniej!

Walcz z nudą na wakacje! Książki, gry, zabawki do 50% taniej!

 

Upragnione wakacje :) W końcu! Co za ulga! Czas na tak długo wyczekiwany odpoczynek!

Chyba nie pomylimy się, jeśli stwierdzimy, że tak właśnie pomyślało 100% uczniów w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Bo nawet jeśli ktoś uwielbia szkołę i naukę, to trzeba kiedyś trochę wypocząć.

Czasu jest co prawda bardzo dużo, ale nie dajmy się zwieść, prawda jest okrutna (przepraszamy :D) - to co dobre, szybko się kończy. Wakacje zlecą w okamgnieniu. Dlatego też warto ten czas wykorzystać jak najlepiej.

Co zrobić więc, aby nuda nie zapukała do naszych rodzinnych drzwi? Sposobów jest bardzo dużo. TanioKsiażkowa ekipa przybywa z pomocą. Teraz książki, gry, zabawki, hulajnogi możesz kupić nawet o 50% taniej.

Ale zdziwienie. Czytanie książek na pierwszym miejscu :) Kup dziecku książkę, poczytajcie wspólnie. Pokaż swojemu dziecku, że wyobraźnia może zdziałać cuda! 

***

Hulajnogi dla dzieci opanowały parki, chodniki i place zabaw. W ciągu kilku sezonów stały się bardzo popularne. Czy zastanawialiście się dlaczego? Hulajnogi dla dzieci nie są tylko zabawkami. Jazda na hulajnodze niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim daje możliwość ćwiczenia umiejętności utrzymania równowagi i balansowania. 

***

Gry planszowe to doskonały sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu! Wspaniała zabawa dla całych rodzin. Można się odstresować, nauczyć współzawodnictwa, logicznego myślenia i strategii. Planszówki niezwykle mocno rozwijają młode umysły :) 

***

Dzieci mają niespożyte zasoby energii, a każdy rodzic wie, że nudzące się dziecko, to dziecko nieszczęśliwe. Nieszczęśliwe dziecko to nieszczęśliwy rodzic. Wybraliśmy zabawki, które urozmaicą pociechom (tym młodszym i tym starszym) spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Do wyboru, do koloru: dmuchane baseny, piaskowice, pistolety na wodę, gry, zjeżdzalnie i wiele innych, idealnych do zabawy na plaży i w ogrodzie. 

***

Gry i zabawki dla dzieci! Tego typu produkty rozwijają, ale przede wszystkim są wspaniałą rozrywką zarówno dla dzieci jak i całej rodziny. Oprócz puzzli i zabawek znajdziesz tu połączenie gatunku gier logicznych z przygodowymi i zręcznościowymi. Gwarantujemy wspaniałą zabawę. 

 

Sprawdź wszystkie produkty >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać