ZAKUPOWE PRZESILENIE, książki do 60% taniej

ZAKUPOWE PRZESILENIE, książki do 60% taniej

UWAGA, WAŻNE! Ceny zmienią się dopiero 20 czerwca 2018 roku o godzinie 8 rano!

Szykuj się, bo będzie się działo. Nadchodzi ZAKUPOWE PRZESILENIE. Będzie grubo, tłusto, po gangstersku, z przytupem, a wszystko z myślą o Tobie, drogi Kliencie :D

START: 20 czerwca 2018
GODZINA: 8:00:01 - 23:59:59
ILOŚĆ PRODUKTÓW: 20 000
WARTOŚĆ RABATÓW: Do 60% taniej!

>> Sprawdź wszystkie książki w promocji <<

 

Polecamy:

Kosmiczne dziewczyny, Libby Jackson

„Kosmiczne dziewczyny” to zbiór historii pięćdziesięciu kobiet, których ciężka praca i marzenia stały się fundamentem w dążeniu ludzkości do gwiazd. Od Ady Lovelace, która wymyśliła prototyp komputera, przez kobiety kryjące się za misjami Apollo, poprzez astronautki bijące rekordy na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i pionierki nauki wytyczające drogę na Marsa, ta książka przedstawia wspaniałe i często niedoceniane bohaterki.

 

>> Kup książkę!

 

Przesilenie, Katarzyna Berenika Miszczuk

"Przesilenie" to ostatni tom porywającej sagi Katarzyny Bereniki Miszczuk "Kwiat paproci". Czy tym razem bóstwa okażą się kapryśne, a kolejne dni bardziej zaskakujące niż poprzednie?

W świecie, tak różnym od tego nam współczesnego, zbliżają się wielkimi krokami dwa niezwykle ważne, słowiańskie święta: Dziady oraz Szczodre Gody. Zbliża się również ten czas, w którym Gosława Brzózka będzie musiała wreszcie dotrzymać obietnicy, jaką złożyła Swarożycowi. Nie ma jednak żadnej pewności, że Gosi uda się sprostać wyzwaniu.

>> Kup książkę!

 

Wysłannicy. Tom 1. Larista, Melisa Darwood

Larysa przez całe swoje życie marzyła o miłości od pierwszego wejrzenia. I to takiej, która nigdy nie przeminie. Kiedy na swojej drodze spotyka Gabriela, tajemniczego Nieznajomego z sennego koszmaru, jeszcze nie wie, że jej dotychczasowe życie się skończyło. Zarówno on, jak i niedawno poznany Daniel, mają plany względem dziewczyny. Jednak tylko jeden z nich ma przyjazne zamiary. Czy dziewczyna wybierze właściwie?

 

>> Kup książkę!

 

>>Sprawdź wszystkie książki w promocji!<<


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać