Kupuj więcej, płać mniej!

kupuj więcej płać mniej

Kupuj więcej, płać mniej!

Nasza promocja "Kupuj więcej, płać mniej" pokazuje, że cena spada w miarę czytania. Wybierając 1 książkę z listy, zapłacisz za nią 40% taniej, a już za 2 - 45% taniej, za 3 i więcej to już istne szaleństwo - każda książka z listy o 50% taniej! Nie przegap takiej okazji, żeby zapełnić swoje półki fantastycznymi tytułami. Promocja trwa do 19.06.2018 do godz. 23.59 lub do wyczerpania promocyjnych egzemplarzy.

1 książka -40%

2 ksiązki -45%

3 lub więcej -50%

Uwaga. Ceny zmieniają się tylko na poniższej liście i w koszyku!

>> Sprawdź wszystkie książki objęte promocją! <<

 

Warto zwrócić uwagę na:

Instrukcja obsługi solniczni, Szymon Hołownia

Hołownia nie należy do tych, co "patrzą na prawo, patrzą na lewo. A patrząc - widzą wszystko oddzielnie, że dom..., że Stasiek..., że koń..., że drzewo...". Hołownia pisze o bezdomnych, o dobrej zmianie, o ministrze Waszczykowskim, o papieżu Franciszku, księdzu Międlarze i biednych jak mysz kościelna księżach, o uchodźcach, misjonarzach, Helenie Kmieć, o tym, co ("oddzielnie") codziennie widzimy. Każdy felieton, jak zapis sejsmografu, pokazuje, że we wszystkich sytuacjach i sprawach zawsze jest miejsce na miłość. Książka absolutnie nie nabożna, jest ewangeliczną książką o miłości.
ks. Adam Boniecki

>> Kup książkę!

 

 

Dyskretne szaleństwo, Mindy McGinnis

Grace Mae doskonale wie, czym jest szaleństwo. Otacza ją z każdej strony. Zesłana do przytułku dla obłąkanych w Bostonie, ciężarna i głodzona dziewczyna niemal niknie w oczach. Milczenie to jedyny azyl, który jednak nie pozwala zapomnieć o dawnej krzywdzie.

Pomimo drastycznych warunków, w jakich przebywa Grace, pewnego dnia dostrzega ją wyszkolony frenolog i amator psychologii kryminalnej doktor Thornhollow. To ON odkrywa potencjał genialnego umysłu dziewczyny i widzi w niej partnerkę w badaniu mrocznych zagadek.

>> Kup książkę!

 

 

Kiedy będziemy deszczem, Dominika van Eijkelenborg

Pewnego, z pozoru zwyczajnego, dnia Inga de Graaf wychodzi na niewinny spacer z psem. Jednak już nigdy z niego nie wraca. Przerażony mąż zgłasza zaginięcie, nie mogąc uwierzyć, że kobieta mogłaby porzucić wszystko i odejść w tak bezduszny sposób. Policja zaczyna akcję poszukiwawczą. Choć funkcjonariusze spełniają swoje obowiązki bardzo rzetelnie, pierwsza doba nie przynosi żadnych rezultatów. Przełomowym punktem w śledztwie okazuje się odkrycie mailowej korespondencji zaginionej, którą znaleziono w koszu jej laptopa. Naprowadza ono na pierwszy, niepokojący ślad. Okazuje się, że Inga kryła tajemnicę, której odkrycie rozpęta niemałe piekło.

>> Kup książkę!

 

 

>> Sprawdź inne książki objęte promocją! <<


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać