Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca w TaniaKsiążka.pl

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca z rabatem do -50%

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca - pamiętaj o swoim Tacie: złóż mu piękne życzenia i obdaruj czymś wyjątkowym. Co można kupić tacie na Dzień Ojca 2018? Proponujemy przede wszystkim ciekawą książkę, która zainspiruje, rozbawi i wciągnie. Sprawdź najlepsze prezenty na Dzień Taty przygotowane przez TanioKsiążkową ekipę!
 

>> Prezenty na Dzień Ojca z rabatem do -50% <<

 

Szczególnie polecamy:

Najlepsze Prezenty na Dzień Ojca w TaniaKsiążka.pl

Outsider, Stephen King

Bestialska zbrodnia. Śledztwo pełne znaków zapytania. Stephen King, znajdujący się w szczególnie owocnym okresie twórczości, przedstawia jedną ze swoich najbardziej niepokojących i wciągających opowieści.
W parku miejskim znalezione zostaje zmasakrowane ciało jedenastoletniego chłopca. Naoczni świadkowie i odciski palców nie pozostawiają wątpliwości: sprawcą zbrodni jest jeden z najbardziej lubianych obywateli Flint City.

 

>> Kup książkę!

 

Najlepsze Prezenty na Dzień Ojca w TaniaKsiążka.plKuba, Małgorzata Domagalik i Kuba Błaszczykowski

Obarczony brzemieniem niewyobrażalnej tragedii z dzieciństwa, dotąd niechętnie i bardzo rzadko mówił o swojej przeszłości. Teraz po raz pierwszy przerywa milczenie i w przejmująco szczerych rozmowach opowiada dziennikarce Małgorzacie Domagalik o sobie.

 

>> Kup książkę!

 

Najlepsze Prezenty na Dzień Ojca w TaniaKsiążka.pl

 

CD. Dobrze, że jesteś, Zbigniew Wodecki

Zbigniew Wodecki odszedł rok temu, niespodziewanie, jeszcze świętując triumfalny sukces płyty „1976: A Space Odyssey”, nagranej z Mitch&Mitch Orchestra, w trakcie pracy nad nowym albumem. Genialny muzyk, niezwykły, serdeczny człowiek - mówią o nim przyjaciele, dzięki którym niedokończony przez Zbyszka materiał zyskał ostateczny kształt. „Dobrze, że jesteś” to płyta niezwykła, na której odcisnął się muzyczny dar Zbigniewa Wodeckiego, fantastyczne pomysły oraz miłość, jaką darzyli go przyjaciele: Kayah, Kuba Badach, Sławek Uniatowski, Andrzej Lampert, Beata Przybytek, Junior Robinson.

>> Kup płytę!

 

>> Sprawdź wszystkie propozycje <<


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać