Nowości od Wydawnictwa Kobiecego

Nowości od Wydawnictwa Kobiecego

Nasza damska część załogi wnioskuje o urlop.... I wcale nie dlatego, że jest zmęczona, czy chora. Chcą iść na urlop czytelniczy!

A to wszystko przez nowości od Wydawnictwa Kobiecego!

Twierdzą, że im się taki urlop należy, skoro pracują w księgarni. Przecież muszą być na bieżąco z nowościami i zapowiedziami, prawda? ;) Upał straszny, mimo, że jeszcze w sumie nie ma lata. Ale my już wiem skąd taka temperatura - to od tych wszystkich gorących nowości i zapowiedzi!

Domniemanie niewinności. Tom 3. Prawo miłości
Trzeci już tom jednej z najgłośniejszych serii erotycznych na świecie!

Aubrey zakochała się w Andrew, który sam ją przed sobą ostrzegał, mówiąc jej, że jest zimnym draniem. Teraz mężczyzna wywinął jej taki numer, że w jej sercu, miłość miesza się z nienawiścią. Mężczyzna po tym, jak złamał Aubrey serce, sam pociesza się przypadkowymi kobietami, ale nie daje mu satysfakcji, bo w jego głowie ciągle siedzi Aubrey.

Książkę znajdziecie tutaj >>
 

 

Lato, które się zaczyna


Rose i Elvira przyjaźnią się od lat. W tym samym czasie zachodzą w ciążę i marzą o tym, aby ich dzieci połączyła miłość. Kiedy kobiety tragicznie giną w wypadku, drogi ich dzieci rozchodzą się, mimo długoletniej przyjaźni matek. Każde z nastolatków pogrążone w żałobie idzie w swoją stronę. Kiedy Júlia i Andreu spotykają się po latach, jest nadzieja, że wola ich matek się spełni...

Książkę znajdziecie tutaj >>

 

 

 

Uwikłani Tom 4. Grzeszne noce
Ambitna i pracowita Anders w życiu zawodowym odnosi same sukcesy. Jednak jeśli chodzi o życie prywatne, to chętnie oddałaby je w męskie ręce. Najlepiej w silne ramiona mężczyzny, który poprowadzi ją w życiu i zdominuje w sypialni. Po odrzuceniach boi się, że już nigdy nie znajdzie takiego mężczyzny, jakiego szuka. Nie wie jednak, że ma ją na oku ktoś, kto uważa ją za niebywale interesującą i seksowną kobietę.

Książkę znajdziecie tutaj >>
 

 

Sprawdź wszystkie nowości od Wydawnictwa Kobiecego >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać