Książki po 15 złotych

Książki po 15 złotych

Szok! Niedowierzanie! Tysiące pytań bez odpowiedzi! Książki tylko po 15 złotych?!

Sami też nie możemy w to uwierzyć. Chociaż może powinniśmy, bo w sumie sami zrobiliśmy tę promocję ;)

Korzystajcie z naszego szaleństwa!

Książki za jedyne 15 złotych i ani grosza więcej!

>>Sprawdź dostępne tytuły!<<

Liczba książek objętych promocją jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy :)

Szczególnie polecamy:

Jedwabna opowieść w TaniaKsiążka.plJedwabna opowieść

Inara Erickson przyjeżdża do położonej na wyspie posiadłości zmarłej ciotki. Znajduje tam misternie wyszyty kawałek materiału. W miarę jak kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety skrywane w historii zapisanej na tajemniczym rękawie, życie Inary w magiczny sposób zaczyna się splatać z historią Mei Lien – młodej chińskiej dziewczyny, która 100 lat temu zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Dzięki opowieści, którą Mei Lien wypisała w jedwabiu, Inara odkrywa tragiczną prawdę, która wstrząśnie całą jej rodziną do żywego – i zmusi bohaterkę do dokonania niemożliwego wyboru.

 

 

>> Kup książkę


Straceńcy w TaniaKsiążka.plStraceńcy

 

Fredrik Beier przekroczył swój próg wytrzymałości. Rozwód, śmierć dziecka, nieudane śledztwo, które pociągnęło za sobą wiele ofiar... Budząc się w szpitalnym łóżku, Beier wie, że kilka pigułek więcej popitych alkoholem i byłby już tylko legendą norweskiej policji.

Gdy udaje mu się wreszcie stanąć na nogi, jego partnerka Kafa Iqbal odkrywa cztery trupy w różnych dzielnicach Oslo. Na miejscu jednej ze zbrodni uwagę policjantki przykuwa zdjęcie dziewczynki podpisane Kalypso. Pojawiają się kolejne ofiary, a w ich mieszkaniach Iqbal i Beier znajdują taką samą fotografię.

 

>> Kup książkę


Przepisy na miłość i zbrodnię w TaniaKsiażka.plPrzepisy na miłość i zbrodnię

Tannie Maria kocha gotować, rozkoszować się jedzeniem i obdarowywać nim innych. W kuchni mogłaby spędzić całe życie. Prowadzi nawet rubrykę kulinarną w lokalnej gazecie - do czasu gdy okazuje się, że czytelnicy bardziej spragnieni są porad sercowych niż kulinarnych. Wtedy odkrywa, że potrafi znaleźć lekarstwo na kłopoty miłosne niemal każdego. Nie może jednak zapobiec tragedii, która wstrząsa społecznością Karru Małego. Maria wplątuje się w krwawą intrygę i sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo. A gdy poznaje komisarza Henka Kannemeyera, wpada jak śliwka w kompot…

 

 

>> Kup książkę


>> Sprawdź inne książki po 15 złotych! <<

Uwaga: Promocja trwa tylko do 12 czerwca


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać