Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - książki, gry, piłki, gadżety

Piłka w grze - książki i gadżety w dobrej cenie

Piłka jest jedna, bramki dwie, a TaniejKsiążce są fajne promocje :)

Mistrzostwa Świata weszły w etap pucharowy. Zostali najsilniejsi lub tacy do których uśmiechnęło się trochę szczęścia. Niestety nasza reprezentacja nie zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek. No trudno. Wszystkiego mieć nie można. Mistrzostwa nie możemy zagwarantować, natomiat super promocje już tak.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę: biografie piłkarzy i trenerów, zakulisowe opowieści agentów i piłkarzy, piłki do gry, gadżety reprezentacyjne, książeczki dla dzieci, piłkarzyki i inne gry związane z futbolem, przy których możesz miło spędzić czas ze swoją rodziną. Wszystko oczywiście w odpowiedniej, korzystnej cenie.

Wkręć się w świat futbolu, dowiedz się więcej i kibicuj naszym!

***

Życiorysy niektórych piłkarzy i trenerów to gotowe scenariusze na film. Śledzenie zwykle trudnej drogi na szczyt zdolnych sportowców inspiruje, dodaje energii i wiary we własne działania. Chcesz poznać sekret bycia zwycięzcą? Sięgnij po biografie piłkarzy i trenerów. 

***

Książeczki i zabawki związane z ulubionym sportem aktywnych, młodych ludzi. Wśród nich są: inspirujące biografie zdolnych piłkarzy, np. Roberta Lewandowskiego, Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego, albumy z naklejkami oraz piłkarskie kolorowanki z kreskówki "Supa Strikas". A ponadto mamy wycinanki, zestawy łamigłówek i zabaw oraz ilustrowanych opowieści.
 

***

Świat piłki nożnej to nie tylko mecze w pięknej oprawie. Nad popularnością tego sportu pracuje sztab ludzi, którzy podsycają emocje, trenują piłkarzy, kreują gwiazdy i motywują do kibicowania. Chcesz poznać kulisy piłkarskiej rzeczywistości? Odkryć kilka pilnie strzeżonych sekretów, poznać grzeszki ludzi piłki lub po prostu historię ulubionego klubu? 

***

Dzieci mogą grać w piłkę nożną na wiele sposobów. Aby poczuć piłkarskie emocje, czasami nie trzeba nawet wychodzić z domu! Specjalnie dla młodych fanów tego sportu, którzy aktualnie nie ganiają za piłką albo niespecjalnie lubią bieganie po boisku, przygotowaliśmy kategorię z grami i zabawami związanymi z piłką nożną. 

***

Plakat to obowiązkowe wyposażenie pokoju każdego młodego kibica. Godło ulubionego klubu lub sylwetka mistrzowskiego piłkarza motywują do realizowania własnych celów i sięgania po marzenia. Nie tylko te sportowe. 

***

Dobra piłka to podstawa udanego meczu. W tej kategorii znajdziesz piłki dostosowane do różnych potrzeb: do grania na świeżym powietrzu lub w halach sportowych, do intensywnych treningów lub zabawy. 

***

Prawdziwego fana piłki nożnej widać i słychać z daleka. Jeśli chcesz, aby nikt nie miał wątpliwości, komu kibicujesz, zadbaj o wyrazistą oprawę. Nie tylko podczas meczów. Poniżej znajdziesz gadżety związane z reprezentacją Polski. Przygotowaliśmy mnóstwo produktów, które pozwolą Ci się wyróżnić. Mamy biało-czerwone smycze, bransoletki, torebki i wodne tatuaże. 

 

Sprawdź wszystkie produkty >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać