Tydzień z kryminałem - aż do 40% taniej

Tydzień z kryminałem - aż do 40% taniej!

Dawno nie było, więc trzeba coś z tym zrobić. Rozpoczynamy "Tydzień z Kryminałem"! A co, kto nam zabroni? :D Do 5 czerwca 2018 r. włącznie możesz kupować książki z działu "Kryminał i sensacja" aż do 40% taniej.

Nowości, zapowiedzi, bestsellery, klasyki... Co chcesz. Hulaj dusza, poluj na dobre książki w jeszcze lepszych cenach!

TanioKsiążkowa ekipa szczególnie poleca:

Dam Ci to wszystko. Najpopularniejsza powieść w Hiszpanii w 2017 roku. Manuel, popularny pisarz, dowiaduje się, że jego mąż Alvaro zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Prokurator niemal od razu zamyka śledztwo, odrzucając możliwość popełnienia przestępstwa. Drogi Manuela krzyżują się z Nogueirem, emerytowanym policjantem, który twierdzi, że w sprawę śmierci mogą być zamieszani uprzywilejowani członkowie rodziny Álvaro.

Jedno z nas kłamie. Bronwyn, Addy, Nate, Cooperr oraz Simon zostają zostają za karę po lekcjach. Simon ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Policja jest przekonana, że pozostała czwórka jest zamieszana w zabójstwo chłopaka. Czy naprawdę zabili Simona, czy może zostali w to wrobieni przez mordercę, który wciąż znajduje się na wolności?

Czerwony Pająk. Czwarta i ostatnia część bestsellerowej serii książek o przygodach profilerki, Saszy Załuskiej! Córka profilerki zostaje uprowadzona, policja traci kontakt z porywaczami, sprawa stoi w miejscu. Sasza także znika bez śladu. W starej torpedowni w Gdyni nurek - amator znajduje zwłoki kobiety, która do złudzenia przypomina Załuską. 

 

Sprawdź resztę produktów >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać