Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka 2018 do - 40%

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka 2018 do - 40%

 

1 czerwca pokażmy dzieciom, jak bardzo są dla nas ważne!

Dzień Dziecka to idealny moment, aby podziękować im za wszystko, co nam dają - za soczyste całusy o poranku, za szczery śmiech oraz ocean bezgranicznej miłości! Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy moc prezentów dla najmłodszych!

 

Wszystkie propozycje w świetnych cenach nawet do - 40%! Kliknij po więcej!

>> Książki i książęczki dla dzieci

>> Zabawki

 

 

Warto zwrócić uwagę na:

Był sobie szczeniak. Ellie

Seria Był sobie szczeniak to opowiedziane na nowo i ilustrowane historie psiaków, znanych z książki „Był sobie pies”.

Ellie to bardzo mądra suczka, z bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Od szczeniaka była trenowana na psa ratownika i potrafi teraz odszukać zagubione w lesie dziecko albo wskazać zasypanego przez gruzy człowieka. Ta psina ma nosa! Znajduje ludzi. Ratuje ich. To jej misja.

Jednak Ellie ma też bardzo ważne zadanie w domu. Jej opiekunowie — Jakob, który stracił żonę i bardzo samotna Maya — również są zagubieni. Jednak w zupełnie inny sposób niż ktoś, kto chciał sprawdzić, co jest po drugiej stronie placu zabaw. Teraz Ellie musi wykorzystać wszystkie swoje sztuczki, aby dotrzeć do swoich opiekunów i ich uratować.

 

>> Kliknij po książkę

 

 


 

Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania

Praktyczna książeczka, która pomoże maluchowi poznać nowe słowa, a te układać w pierwsze zdania. Daj swojemu dziecku możliwość nauki poprzez zabawę z Puciem!

To już kolejna książka z serii o Puciu, jego rodzinie i codziennych przygodach, bliskich każdemu maluchowi. Tym razem bohater wraz z najbliższymi wyjeżdża na ferie w góry. Mają się zatrzymać u dalszych krewnych. Tutaj dzieci mogą sobie pozwolić na dalekie spacery, a także przyjemności, takie jak chociażby jazda na nartach. Czego nowego dowiedzą się w nowej okolicy?

 

 

 

>> Kliknij po książkę

 


 

Pytaki

 

Pytaki, to niezwykle interesująca i wciągająca gra rodzinna, która na celu ma głównie integrację. Jest jedną z pierwszych gier w Polsce, która stworzona została tylko i wyłącznie dla rodziny. Granie w Pytaki z pewnością zaowocuje przyjemnie spędzonym czasem w gronie rodzinnym, a tym samym przyczyni się do lepszego poznania się, rozwinięcia świadomości emocjonalnej, empatii, a także poprawy umiejętności czytania i liczenia wśród najmłodszych członków rodziny.

Przede wszystkim, jest to również gra, która ma za zadanie wzmocnić więzi rodzinne i zbudować trwałe, silne relacje rodzinne, dzięki wspólnemu spędzaniu czasu i wspólnej zabawie.

 

>> Kliknij po grę

 

 

 

 

Więcej prezentów na Dzień Dziecka - Sprawdź!!!


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać