Dzień Kosmosu - literatura faktu, reportaże do 40% taniej

Literatura faktu i reportaże do 40% taniej!

21 maja obchodzimy Światowy Dzień Kosmosu. Niby kolejne zwykłe święto, ale jak choć na chwilę przystaniemy i zastanowimy się nad tym, można zacząć dyskutować. Bo kto nie chciałby wybrać się w podróż do gwiazd? Zobaczyć ziemię z dalekiej perspektywy? Wejść chociaż na chwilę w stan nieważkości? Postawić stopę na księżycu? Przywilej nielicznych.

Oj można się rozmarzyć, prawda?

W związku z tym, z wielką przyjemnością komunikujemy, że ruszamy z kolejną promocją. Od teraz aż do 29 maja 2018 roku możesz kupić książki z działu "Literatura faktu, reportaż" aż do 40% taniej.

W szczególności polecamy książki:

Kosmiczne dziewczyny. Zbiór historii pięćdziesięciu kobiet, których ciężka praca i marzenia stały się fundamentem w dążeniu ludzkości do gwiazd. Od Ady Lovelace, która wymyśliła prototyp komputera, przez kobiety kryjące się za misjami Apollo, poprzez astronautki bijące rekordy na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i pionierki nauki wytyczające drogę na Marsa, ta książka przedstawia wspaniałe i często niedoceniane bohaterki.

Zapytaj astronautę. Pełen pasji do nauki przewodnik po życiu w kosmosie zabierze Cię w niezwykłą podróż w kosmos, pokaże tajniki pracy astronauty i odkryje cuda technologii kosmicznej stworzonej przez człowieka.

Krótka historia czasu, napisana przez znanego astrofizyka Stephena Hawkinga. Książka stara się wyjaśnić i przedstawić nam dokonania współczesnej nauki, szczególnie z zakresu, takich dziedzin jak fizyka, astronomia czy kosmologia. Autor podchodzi do tematu w niesamowicie przystępny sposób, zrozumiały dosłownie dla każdego. 

 

Sprawdź resztę produktów >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać