WYPRZEDAŻ - książki do - 65% taniej!

Mamy prosty sposób na to, żebyś został bohaterem, wystarczy, że skorzystasz z naszej wielkiej wyprzedarzy i kupisz książki tańsze nawet do - 65%. Już wyjaśmiany o co chodzi.

Magazynier Maniek uwielbia pakować Twoje zamówienia. Jednak kiedy przychodzą czasy przeprowadzki i trzeba przenieść wszystkie książki z punktu A do punktu B, mówiąc krótko, trochę wariuje. To znaczy trochę. Jak zorientował się, jakie to wyzwanie logistyczne, wybałuszył oczy, zrobił się purpurowy, nastroszył się i po prostu zemdlał, wykładając się na paletę. Kiedy się ocknął, zaczął majaczyć. Nawet nie wiedzieliśmy, że zna język Portugalski, Chiński i narzecze Ubuntu. Do tego cały czas chodzi na rękach i groźnie mruczy. Tragedia crying

WYPRZEDAŻ - książki do - 65% taniej!

Kupuj książki do - 65% i uratuj Mańka! wink

 

Trzeba go ratować, więc wielka prośba. Po co ON ma to wszystko przenosić i się stresować. Przygarnij książkę albo kilka z rabatem nawet do 65% taniej i wspomóż Mańka. Niech robi to co kocha i pakuje Twoje zamówienia. Im więcej kupisz, tym lżej mu będzie na sercu.

Jak przygarniesz wszystkie książki, przeprowadzka to będzie pikuś. Zgasimy światło na starym magazynie i po sprawie, a następnego dnia zaczniemy już w nowym miejscu, wypchanym na nowo pachnącymi książkami.

 

UWAGA! Promocja - 65% trwa tylko do 22 maja! Skorzystaj!

 

Przykładowe produkty w promocji:


Spod zmarźniętych powiek

Życie pełne wrażeń, zapisane w książce pt. "Spod zamarzniętych powiek". Poznaj pełne niebezpieczeństw wyprawy, które odbył polski himalaista, Adam Bielecki.

Góry od zawsze fascynowały swoim pięknem i kusiły do tego, by odkrywać ich tajemnice. Nic więc dziwnego, że wciąż znajdują się nowi śmiałkowie, chcący zdobywać najtrudniejsze szczyty. Himalaiści nie znają strachu, a nowe wyzwania są sensem ich życia. Odkryj historię życia jednego z najbardziej znanych polskich zdobywców największych gór. Fascynujące, pełne przygód życie Adama Bieleckiego, zapisane zostało w książce biograficznej pt. "Spod zamarzniętych powiek".

 

>> Kup książkę

 


Ciało i ducha ratować jedzeniem

Książka "Ciało i ducha ratować żywieniem" jest nie tylko zbiorem porad w zakresie żywienia, ale również zbiorem przepisów diet owocowo-warzywnych, które wspomagają leczenie licznych chorób cywilizacyjnych. Chorób, które nękają coraz więcej ludzi na świecie. Autorka przedstawia, jak prawidłowo powinno się oczyszczać i odtruwać organizm. W książce znajdziesz szczegółowe opisy diet, przepisów i kuracji leczniczych. Dowiesz się jaka dieta wskazana jest dla osoby z określonymi problemami zdrowotnymi. Dowiesz się także jakie są sposoby na wspomaganie oczyszczanie organizmu.

 

>> Kup książkę

 

 


Krótka historia czasu

Najsłynniejsza książka w dorobku Stephena Hawkinga. Historia wszechświata i rządzących nim praw od wielkiego wybuchu aż po ostateczny koniec.

Fizyka wielu z nas kojarzy się z nudą i mozolnym ślęczeniem nad niezrozumiałymi wzorami. Przez lata bezskutecznie zakuwamy newtonowskie regułki o prawach dynamiki, uczymy się, czym jest prędkość, a czym energia i w gruncie rzeczy niewiele z tego wynika. Świat jak był niezrozumiałym, takim pozostaje, przynajmniej jeśli chodzi o fizyczne prawa nim rządzące.

 

>> Kup książkę

 

 

 

WYPRZEDAŻ - książki do - 65% taniej! Promocja - 65% trwa tylko do 22 maja! Wszystkie książki objęte promocją - TUTAJ


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać