Promocje na książki - maj 2018 - rabaty nawet -50%

W maju 2018 w TanioKsiążkowym asortymencie książkowym prawdziwa rewolucja! Powróciła mega promocja na książki 3 za 33 zł (czas trwania ograniczony), a poza tym można upolować ciekawe książki dla Mamy z rabatem sięgającym 40%! Poniżej przegląd ciekawych promocji i produktów, na które warto zwrócić uwagę w najbliższych dniach.

Ta promocja sprawia, że nawet najbardziej zatwardziałej osobie, która powtarza sobie "nie kupuję więcej książek" mięknie serce i uginają się kolana...

3 za 33 zł - ważne do 15 maja 2018 r.

3 książki za 33 zł - wybieraj z 600 tytułów! Ważne do 15 maja 2018 r. do północy >>

Przykładowe produkty z tej promocji:

Kiedy będziemy deszczem

KIEDY MROCZNA TAJEMNICA, O KTÓREJ Z POZORU NIKT NIE WIE, WYCISKA PIĘTNO NA CAŁYM ŻYCIU

THRILLER, KTÓRY KUSI PODEJRZANĄ WONIĄ ZDRADY, OBSESJI I MROCZNYCH ZAGADEK


Pewnego, z pozoru zwyczajnego, dnia Inga de Graaf wychodzi na niewinny spacer z psem. Jednak już nigdy z niego nie wraca. Przerażony mąż zgłasza zaginięcie, nie mogąc uwierzyć, że kobieta mogłaby porzucić wszystko i odejść w tak bezduszny sposób. Policja zaczyna akcję poszukiwawczą. Choć funkcjonariusze spełniają swoje obowiązki bardzo rzetelnie, pierwsza doba nie przynosi żadnych rezultatów. Przełomowym punktem w śledztwie okazuje się odkrycie mailowej korespondencji zaginionej, którą znaleziono w koszu jej laptopa. Naprowadza ono na pierwszy, niepokojący ślad. Okazuje się, że Inga kryła tajemnicę, której odkrycie rozpęta niemałe piekło.

Każdy człowiek ma kogoś bliskiego, kto wie o nim wszystko. Gorzej jeśli nie jest tego świadomy…

KTOŚ ZGINIE. CZYJEŚ CIAŁO ZOSTANIE ZNALEZIONE. KTOŚ ZOSTANIE URATOWANY. I KTOŚ ODEJDZIE.

Wybierz tę książkę >>


MMA. WalkaMMA. Walka

TWARDA RYWALIZACJA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW MMA MOŻE BYĆ INSPIRACJĄ DO DZIKICH SZALEŃSTW W ŁÓŻKU
 

Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Zetknięcie dwóch kompletnie różnych światów może doprowadzić do wielkiego wybuchu... namiętności.

Kiedy na drodze statecznej Elle los postawi seksownego zawodnika MMA, kobieta nie będzie zachwycona. Obecność kipiącego testosteronem fightera może jedynie zaburzyć postawę przewidywalnej i opanowanej kobiety, którą przybiera od dłuższego czasu. Pracuje jako prawniczka, mieszka w gustownie urządzonym apartamencie i od dwóch lat spotyka się z tym samym facetem, choć uczucie między nimi dawno wygasło. Nie mówiąc już o pożądaniu.

Nico Hunter, zawodowo zajmujący się walką w klatkach, nie należy do łagodnych mężczyzn, dla których monotonia to norma. Mimo to urzeka go surowy image spokojnej kobiety i postanawia zaprosić ją na randkę. Elle usilnie próbuje oprzeć się jego urokowi, ale jak ignorować mężczyznę, który jest obłędnie przystojny, a przy tym inteligentny?

Czy Nico przebije się przez gruby mur, który Elle zbudowała wokół serca?

Kup tę książkę >>


Jak zostać przywódcą stada?Jak zostać przywódcą stada

Jak zostać przywódcą stada to już druga książka słynnego psiego behawiorysty – Cesara Millana − gwiazdy programu National Geographic Channel „Zaklinacz psów”.

Cesar Millan pomagał w rozwiązywaniu problemów z psami zarówno hollywoodzkim gwiazdom, jak i wielu anonimowym osobom, które często zwracały się do niego, kiedy już żaden psi trener nie był w stanie zapanować nad niepokornymi zwierzętami.

Niezależnie od tego kto jest właścicielem psa, maksyma Cesara brzmi zawsze tak samo: „Rehabilituję psy, ale szkolę ludzi”. Dzięki jego pomocy właściciele niesfornych psów uczą się, jak spojrzeć na świat oczami swoich czworonogów, a same psy zyskują spokojnych i opanowanych właścicieli.

W najnowszym poradniku Cesar radzi co zrobić, aby przenieść relację z psem na wyższy poziom oraz jak rozwijać w sobie umiejętności niezbędne do tego, by stać się spokojnie asertywnym właścicielem.
 

Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad i technik dotyczących:

   - używania energii spokojnie asertywnej w kontaktach z psem i otaczającymi ludźmi;
  -  utrzymania dyscypliny psa, jego karania i nagradzania;
  -  narzędzi służących do wpływania na zachowanie psa, począwszy od smyczy i szelek, a kończąc na klikerach i e-obrożach;
  -  zaspokajania potrzeb psa, w zależności od jego rasy;
 -   radzenia sobie w różnych sytuacjach, takich jak: pierwsze spotkanie z psem, wychodzenie na spacer, czy wizyta u weterynarza;
 -   postępowania w przypadkach najczęstszych problemów z zachowaniem psów.

Kup tę książkę >>
 


3 książki za 33 zł - wybieraj z 600 tytyłów! Ważne do 15 maja 2018 r. do północy, zobacz wszystkie książki z tej promocji >>


Był sobie pies. Ellie

Był sobie szczeniak. Ellie. Zobacz książkę >>


Prezenty dla Mamy
Już 26 maja obchodzimy święto naszych ukochanych mam. To one otoczyły nas opieką i czułością, pomagając wkroczyć w dorosły świat. Dzień Matki to doskonała okazja, aby podziękować swojej mamie za troskę i obdarować ją wyjątkowym upominkiem, który wyrazi nasze uczucia.
 
 
Chcielibyśmy Was zainspirować i pomóc w wyborze idealnego podarunku, dlatego przygotowaliśmy propozycję prezentów specjalnie na Dzień Matki. Poniżej znajdziesz pomysły na prezent takie jak książkowe nowości, bestsellery ostatnich miesięcy, czy zabawne TanioKsiążkowe gadżety dla prawdziwych KsiążkoManiaczek.
 

Wszystkie prezenty na Dzień Matki są tańsze nawet o 40%! Spraw swojej Mamie przyjemność :)

Zobacz wybrane produkty >>

 


Dam Ci wszystko

Zobacz książkę "Dam Ci wszystko" >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać