TaniaKsiazka.pl jest głównym sponsorem 6. PKO Białystok Półmaratonu

TaniaKsiazka.pl została głównym sponsorem 6. PKO Białystok Półmaratonu

Pędzimy z informacją, że TaniaKsiazka.pl jest głównym sponsorem 6. PKO Białystok Półmaratonu!

Tania Książka wspiera biegaczy! Już niedługo w Białymstoku odbędzie się wielkie święto wszystkich miłośników biegania - 6. PKO Białystok Półmaraton. Cała impreza potrwa od 11 do 13 maja 2018 roku. Organizatorzy zadbali o moc atrakcji nie tylko dla zawodników, ale też kibicującym. Trzydniowy plan imprezy przedstawia się następująco:
 
11-12 maja – Expo na dziedzińcu Pałacu Branickich
 
12 maja – Bieg Śniadaniowy
 
12 maja – Junior City Run (od 100 m do 1 km)
 
13 maja – City Run 5k
 
13 maja – 6. PKO Białystok Półmaraton
 
Pełny program imprezy znajduje się TUTAJ >>
 
Każdy biegacz dostanie pakiet startowy, a w nim znajdzie niespodziankę od Taniej Książki! ;)
 

6. PKO Białystok Półmaraton

Półmaraton z roku na rok się rozrasta. W pierwszej edycji wystartowało 600 osób, w ostatniej ponad cztery tysiące. Majowe zawody wpisały się już w kalendarz miejskich imprez. Białystok z tej okazji odwiedza wielu gości. TaniaKsiazka.pl jest jednym z trzech złotych sponsorów tegorocznego PKO Białystok Półmaraton, obok marki Hyundai i firmy Alex Optima.
 
- Poza zwykłą sympatią czytających i biegających do siebie nawzajem, za kooperacją przemawia też interes obydwu stron. Dla nas zdobycie partnera - księgarni internetowej, jednej z największych w Polsce, której stronę rocznie odwiedza ponad 7 milionów osób, jest dodatkowo znakomitą promocją - podkreśla Grzegorz Kuczyński, prezes Fundacji Białystok Biega, od początku organizującej PKO Białystok Półmaraton.
 
TaniaKsiazka.pl obecna będzie w mieście już od piątku. Tego dnia, a także w sobotę, księgarnia zaprasza wszystkich miłośników literatury, a w szczególności osoby łączące obie pasje – czytanie i bieganie - na specjalne stoisko na dziedzińcu Pałacu Branickich, gdzie będzie można zaopatrzyć się w unikatowe „tanioksiążkowe” gadżety, ale też… literaturę poświęconą bieganiu! Nie zabraknie również wielu propozycji dla dzieci. Natomiast w niedzielę, specjalny namiot Taniej Książki zostanie zlokalizowany na Rynku Kościuszki, gdzie na najmłodszych czekać będzie szereg przygotowanych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!
 
 


 

 

Sprawdź resztę produktów >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać