Jeśli spodobał Ci się poradnik Jak przestać się martwić i zacząć żyć, to spodoba Ci się...

Jeśli spodobał Ci się poradnik Jak przestać się martwić i zacząć żyć, spodobają Ci się... -  poradniki, które udowadniają, że warto zwolnić i „żyć naprawdę”.


TanioKsiążkowe propozycje poradników to:

Nieustanna gonitwa myśli sprawia, że masz problem z ustaleniem życiowych priorytetów? Koniecznie sięgnij po Bakusiowo. Jak zmieniłam życie w rok? Malwiny Bakalarz. To historia o kobiecie z małego miasteczka, która goni, pędzi, chce coś w życiu osiągnąć. W obliczu nieudanych prób starania o kolejne dziecko podejmuje decyzję: dosyć pędu! Autorka słynnego bloga bakusiowo.pl, jak najlepsza przyjaciółka opowiada w poradniku o organizacji życia, zdrowej diecie, dodając do tego nieco filozofii i mnóstwo poczucia humoru oraz dobrych rad.
 

Zobacz książkę >>

W dżungli codzienności Beaty Pawlikowskiej przeczytasz o tym, jak wyrwać się ze szponów uczucia, że coś ci umyka. Dajesz radę, jesteś zawzięta i uparta, ale jednocześnie czujesz się nic nie warta? Beata Pawlikowska w krótkich historyjkach opowiada, jak odzyskać chęć życia. W książce znajdziecie też specjalne, podnoszące na duchu żółte karteczki oraz odpowiedzi na listy czytelników. To jeden z lepszych poradników jak odnaleźć się w dżungli codzienności!
„JEŻELI NAPRAWDĘ CHCESZ ODNALEŹĆ POCZUCIE SENSU I RUSZYĆ NAPRZÓD ZE SWOIM ŻYCIEM:
    1. ZASTANÓW SIĘ CZEGO CHCESZ
    2. ZASTANÓW SIĘ JAK TO OSIĄGNĄĆ
    3. PODEJMIJ ODPOWIEDNIE DECYZJĘ
    4. ZREALIZUJ TO, CO SOBIE POSTANOWIŁAŚ”

 

Zobacz książkę >>

Jesteś cudem  Reginy Brett dowiemy czegoś, co pozornie wie każdy: szczęście zależy od nas samych. Od naszych wyborów i decyzji. Często są one o wiele łatwiejsze, niż nam się wydaje. Mała próba zmiany świata wokół siebie może sprawić, że dokonamy rzeczy niemożliwych, cudów osiągalnych dla każdego z nas. Autorka, poprzez zbiór felietonów, z których każdy opowiada inną historię, tworzy przewodnik pozwalający dostrzec potęgę zmian, małych cudów.
„Jeśli chcesz osiągnąć to, co niemożliwe, zajmij się tym, co możliwe”.

 

Zobacz książkę >>

Egoizm to nie grzech. Pokochaj swoje serce Dagmary Skalskiej to poradnik o tym, jak odzyskać w życiu równowagę. Przeczytasz w nim wskazówki jak odzyskać spontaniczność i poprawić relacje z innymi. Zacznij książkową terapię , po zakończeniu której przestaniesz być dla siebie surowym i pokochasz swoje serce. Uwolnisz się z machiny zwanej kontrolą i rozpoczniesz życie w poczuciu spełnienia i zadowolenia. Poradnik uzupełniają intrygujące fotografie Małgorzaty Ziębińskiej, książka stanowi więc prawdziwą gratkę dla wszystkich estetów. Podejmuj świadome decyzje, doświadczaj życia w pełni i, jak Dagmara Skalska, słuchaj intuicji.
„Poszłam za głosem własnej intuicji, za energią życia, która przepływa przez każdego z nas. Jest ona niewyobrażalnie silna i jeśli tylko jej nie zablokujemy, jest w stanie nas porwać i zmienić nasz los”.

Zobacz książkę >>

Unf*ck yourself Napraw się! Gary’ego Johna Bishopa to książka dla każdego, kto w głowie nieustannie słyszy złośliwy głosik powtarzający: jesteś głupi, słaby, nie dasz rady! Zamiast tracić w ciągu dnia energię na wewnętrzną walkę ze stresem i napięciem, ocknij się, doceń swój potencjał, po prostu… napraw się! Pamiętaj: „Nie musisz czuć, że dziś jest Twój dzień – wystarczy, że będziesz się tak zachowywał”. O życiu decydują czyny, nie myśli, a my nieustannie „budujemy świat ukrytych oczekiwań”. Oczekiwań, z których nikt nas nie rozlicza, a mimo tego stajemy się ich niewolnikami. Oczekiwań, które już dawno przestały być aktualne, a my na siłę próbujemy dostosować do nich rzeczywistość.
Po przeczytaniu tego poradnika, za radą Gary’ego Bishopa, powtórzysz innym: „Mniej myśl, więcej żyj!”.

Zobacz książkę>>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać