Kwiecień 2018: OUTLET czyli nawet -50% rabatu

Kwiecień 2018 rozpoczynamy od zaprezentowania nowych książek z działu OUTLET. Rabat na te tytuły to -50% od ceny okładkowej. Obowiązuje na pojedyncze egzemplarze, kto pierwszy ten lepszy!

Igrając z ogniem

Autorka bestsellerowej serii “RIZZOLI & ISLES” tym razem napisała thriller osnuty wokół utworu muzycznego skomponowanego w Wenecji u progu drugiej wojny światowej.    Julia Ansdell, skrzypaczka, matka trzyletniej Lilly, podczas pobytu w Wenecji wchodzi w posiadanie partytury z zapisem nutowym utworu „Incendio” skomponowanego przez nieznanego muzyka Lorenzo Todesco. Gdy Julia próbuje zagrać utwór, jej córka wpada w szał, zabija kota i próbuje skrzywdzić matkę.

Jaki jest związek pomiędzy dziwnym zachowaniem dziewczynki a nieznanym utworem muzycznym?

Tropy wiodą do Wenecji lat 40. XX wieku i związku dwojga młodych muzyków, który nie miał szans na powodzenie we Włoszech Benito Mussoliniego. 

Wyobraźnia Gerritsen pozwala jej docierać do tak mrocznych i przerażających zakamarków ludzkiej psychiki, że Edgar Allan Poe i H.P. Lovecraft wydają się przy niej niewiniątkami.

Chicago Tribune 

Jeden z najbardziej wszechstronnych głosów w świecie dzisiejszych thrillerów. Providence Journal 

Tess Gerritsen od dawna była na liście moich ulubionych autorów thrillerów. Ale „Igrając z ogniem”, to strzał w zupełnie nowym kierunku. Spróbujcie przeczytać pierwszy rozdział i całą resztę nie niszcząc stron książki w rozgorączkowaniu. Książka robi niesamowite wrażenie. Jest TAK dobra!

David Baldacci

Cena rynkowa: 32,90 zł (u nas za 50% tej ceny)

Nasza cena 16,45 zł*

Kup tę książkę >>

 


Tron z żelaza 3OSTATNI TOM EPICKIEJ TRYLOGII FANTASY, KTÓRA NIE SCHODZI Z UST FANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich szeregach znajdują się zrodzeni z czarnej magii potworni legioniści. Armia Królowej Lowy musi stawić czoło nadciągającej inwazji, choć jej najlepszy dowódca nie żyje, a jej młoda druidka utraciła magiczną moc. Nad Brytami wisi widmo śmierci i niewoli, ale choć stoją w obliczu zagłady, królowa-wojowniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

BO KAŻDE IMPERIUM MA SWÓJ KRES

Cena rynkowa: 44,90 zł

Nasza cena 22,45 zł* (50% rabatu!)

Kup tę książkę >>

 


Anioł burz„Anioł burz” powstał w czasie, gdy Trudi Canavan poszukiwała wydawcy swej najbardziej znanej serii „Trylogia Czarnego Maga”. Akcja „Anioła burz” została osadzona w wielu światach i ostatecznie, chociaż została napisana jako pierwsza, została drugą częścią trylogii „Prawo Milenium”.

Trylogię zakończy tom o tytule „Syn Następcy”. W oczekiwaniu na niego, zapraszamy do zakupu części drugiej!

Tyen naucza magii mechanicznej w Liftre – powszechnie poważanej szkole. Dociera tam wieść, że Raen, najpotężniejszy mag i władca wszystkich światów, powrócił po długiej nieobecności. Nauczyciele i studenci uciekają, gdyż w Liftre uczono zakazanej przez Raena magii, w przekonaniu że ten nie żyje. W jednej chwili Tyen traci dom i cel… Pozostaje mu jedynie złożona Velli obietnica przywrócenia jej cielesnej postaci.

Raen odzyskuje władzę, a wokół wzbiera bunt, Tyen zaś musi postanowić, do czego jest w stanie się posunąć, by dotrzymać danego Velli słowa.

Po pięciu latach spędzonych wśród tkaczy gobelinów w Schpecie w spokojne życie Rielle wkracza wojna. W obliczu porażki i nieuchronnej okupacji wszyscy ze zdumieniem obserwują, jak wrogie wojska wycofują się, a do bram miasta zbliżają się trzy postacie – w czarnych włosach jednej z nich pobłyskują niebieskie refleksy.  Przeszłość dziewczyny z dalekiego kraju i jej magiczne zdolności to nie wszystkie sekrety, jakie mógłby wyjawić tajemniczy przybysz…

Anioł zamierza wrócić do swojego świata i pragnie zabrać Rielle ze sobą.

Cena rynkowa: 49,90 zł (u nas za 50% tej ceny)

Nasza cena 24,95 zł*

Kup tę książkę >>
 

 

*promocja dotyczy pojedynczych egzemplarzy i obowiązuje do wyczerpania zapasów; aktualne ceny należy sprawdzać na kartach produktów;Więcej książek i innych produktów z działu OUTLET do kupienia z nawet 50% rabatu:

OUTLET - ksiażki i inne produkty do -50% >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać