5000 książek za 10 zł kończy się 20 marca!

Pogotowie Czytelnicze, etap 2: 5 000 książek za 10 zł skończy się w dniu 20 marca 2018 r.

Zobacz wybrane książki, które można kupić za dychę - ilość egzemplarzy ograniczone, stan na 19.03.2018 r., godz. 16:45:

Mała czarna

To pierwsza w Polsce tak praktyczna książka o tym, jak naprawdę trzeba dbać o smukłą sylwetkę!

Ten fenomenalny poradnik dostarczy Ci wszystkiego, co trzeba, aby szybko, bezpiecznie i skutecznie zgubić zbędne kilogramy, i to już na stałe. Od zawsze marzysz o nienagannej, smukłej sylwetce – takiej, która bez trudu wejdzie w małą czarną? Oto rozwiązanie!

Lauren Slayton – jedna z najsłynniejszych nowojorskich dietetyczek – zdradza największy sekret  smukłych i eleganckich kobiet. Ty też możesz należeć do ich grona. Wystarczy, że sięgniesz po tę inspirującą książeczkę.

  • Przeczytasz o 10 złotych zasadach, którymi zawsze kierują się wszystkie smukłe, atrakcyjne i eleganckie kobiety.
  • Odkryjesz mnóstwo skutecznych wskazówek dotyczących nie tylko tego, jak schudnąć, ale również jak utrzymać osiągniętą wagę.
  • Dowiesz się, co zrobić, gdy znajdziesz się w tak zwanej sytuacji-pułapce: przy świątecznym obiedzie, na randce, na wyjeździe wakacyjnym lub biznesowym.
  • Poznasz unikalne sekrety skutecznego odchudzania, o których nie przeczytasz w żadnej innej książce.
  • Staniesz się smukłą, atrakcyjną i elegancką kobietą, która w swoim otoczeniu będzie niezmiennie wzbudzać zachwyt i podziw.


Sięgnij po „biblię” smukłych kobiet. Teraz i Ty masz szansę dokonać w swoim życiu totalnej metamorfozy.

Kup tę książkę >>

 

Jak pokonać smoki?

 

  Boisz się czarownic i wampirów? Nie wiesz, jak się pozbyć nocnego stwora spod łóżka lub jak przepędzić złego smoka  Otwórz książkę i odkryj mnóstwo sztuczek, dzięki którym pokonasz wszystkie strachy, które nie dają ci spać w nocy! Seria książek, które zabawnym tekstem i śmiesznymi ilustracjami pomagają dzieciom przezwyciężyć największe lęki, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy.

Kup tę książkę >>

 

 

Być jak Audrey Hepburn

Nowojorski blichtr, ciemne sekrety socjety Manhattanu oraz powiew wielkiego świata glamour…

19-letnia kelnerka Lisbeth prowadzi monotonne życie zwykłej dziewczyny. Jednak dziewczyna jest w posiadaniu czegoś wyjątkowego. Pasji. Z zamiłowaniem odkrywa nowe aspekty, dotyczące jej ponadczasowej idolki. Lisbeth jest zafascynowana kultową postacią Audrey Hepburn. Oglądając filmy, w których występuje ta aktorka, oddaje się z pozoru nierealnym marzeniom o przebywaniu na salonach i prowadzeniu iście gwiazdorskiego stylu życia. Takie wizje jawią się jako nierealne, bo ile dziewiętnastolatek z dnia na dzień zostaje prominentną sławą na miarę nieziemskiej Audrey? Lisbeth jeszcze nie wie, że los szykuje jej niespodziankę, za sprawą której to wszystko się spełni.

CZY LISBETH BĘDZIE UMIAŁA ZDECYDOWAĆ, CO NAPRAWDĘ LICZY SIĘ W ŻYCIU?JAK ŻYCIE W ELICIE TOWARZYSKIEJ WPŁYNIE NA ŻYCIOWE PRIORYTETY LISBETH?

CZY ZDOBYCIE SŁAWY ZAWSZE WYCHODZI CZŁOWIEKOWI NA DOBRE?

Idealna powieść dla fanek Audrey Hepburn oraz dla każdej kobiety, która pragnie choć na chwilę wyrwać się z przytłaczającej rzeczywistości!

Kup tę książkę >>

 

Zobacz wszystkie tytuły w promocji 5 000 książek za 10 zł >>


Nie zapomnij również obejrzeć film, w którym TanioKsiążkowa ekipa pokazuje właściwości lecznicze KsiążkoTerapii:

Dr Szperakowski musi opanować drżenie kończyn, bo szykuje się operacja stulecia!  Kablówkowiec trafia na stół, gdzie jego organy będą ucztą dla narzędzi chirurgicznych. Zespół Pogotowia Czytelniczego musi doprowadzić jego organizm do książkowej stabilizacji.  Razem z pacjentem pod skalpel trafiają też wysokie ceny! Pogotowie Czytelnicze ścina cenę: 5000 książek za 10 zł! 

KONIECZNIE OBEJRZYJ FILM >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać