Książki dla dzieci do 35% taniej!

Książki dla dzieci do 35% taniej

Dobre książki dla dzieci mają właściwości "poprawiające". Najmłodszym poprawiają słownictwo, rozwijają wiedzę o świecie i kształtują wyobraźnię. A rodzicom poprawiają samopoczucie, kiedy widzą radość swoich pociech ;) My też chcemy coś poprawić, dlatego poprawiamy ceny wszystkich książek dla dzieci i zmniejszamy je nawet o 35%!

Dziecinnie prosta promocja! Wszystkie książki dla dzieci są tańsze nawet o 35%!

Promocja potrwa do 7 lutego 2018 roku.

 

W naszej kategorii książek dla dzieci milusińscy znajdą wszystko, czego ich dusza i ciało pełne energii zapragnie ;) Piękne baśnie i opowiadania, które pozwolą przeżyć fascynujące przygody. Kolorowanki i malowanki, dzięki którym każdy młody artysta będzie mógł wyżyć się twórczo, oszczędzając meble rodziców. Książki kreatywne rozwijające wyobraźnię. Encyklopedie szkolne, które najmłodszemu czytelnikowi wyjaśnią otaczający go świat w przystępny sposób. Mamy tego naprawdę sporo! A skoro mówimy o otaczającym nas świecie, to który maluch nie chciałby się dowiedzieć czegoś o życiu pszczół?

Premiera animacji Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska!

Nadstawcie ucha i posłuchajcie, co tam w ulu bzyczy...

Pszczółka Maja

"Tę pszczółkę, którą tu widzicie, zowią Mają,
Wszyscy Maję znają i w kinach oglądają!"

Już 2 lutego do polskich kin wleci Pszczółka Maja, jako gwiazda animacji Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska. Jest to druga część szalonych przygód najsłynniejszej pszczółki świata! Tym razem Maja postanawia sprzeciwić się poleceniom Cesarzowej i w związku z tym startuje w sportowych igrzyskach. Tym razem nawet Gucio nie jest w stanie powstrzymać swojej przyjaciółki przed wpakowaniem się w kłopoty. Jak potoczą się jej losy? Tego dowiecie się z kina! Jednak zanim popędzicie na seans, nie zapomnijcie wlecieć do naszego ula z promocją! 

 

Sprawdź resztę produktów >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać