Jeśli spodobała Ci się seria "Pięćdziesiąt twarzy Greya", to spodoba Ci się...

Jeśli spodobała Ci się seria Pięćdziesiąt twarzy Greya E L James to spodoba Ci się... - zobacz książki, które przypadną do gustu miłośnikom książek z "nutą" pikanterii!

TanioKsiążkowe propozycje książek to:

Pakiet Dotyk Crossa

Mówi się, że Pięćdziesiąt twarzy Greya oraz Dotyk Crossa zapoczątkowały czytelnicze szaleństwo powieści erotycznych. Kobiety zakochały się w tego typu literaturze, a księgarniane półki zapełniły się po brzegi.

Seria Dotyk Crossa to wciągająca 5-tomowa opowieść o perypetiach Evie i Gideona. Wątek miłosny przeplata się tu z wątkiem kryminalnym, co dodaje fabule "smaczku".

Akcja powieści toczy się na tętniącym życiem, luksusowym Manhattanie. Eva jest piękną, ambitną, molestowaną w dzieciństwie kobietą, która próbuje ułożyć sobie życie na nowo. W trudnych chwilach wspiera ją przyjaciel i współlokator Carry Taylor, którego poznała na zajęciach terapeutycznych. Eva z pewnością nie należy do zahukanych i niepewnych siebie dziewczynek, jest twarda i wie, czego chce od życia. Przynajmniej tak jej się wydaje...

 

"Polecam kobietom, które pragną wyłączyć w głowie myślenie o codziennych kłopotach."

 


 

Bracia Slater Dominic

Seria Bracia Slater L A Casey opowiada o pięciu braciach gotowych do wielkich poświęceń względem swojego rodzeństwa.

Pierwszy tom serii "Dominic" to pisana oczami głównej bohaterki historia o miłości powstającej z nienawiści, przyjaźni nawiązywanej w najmniej oczekiwanych momentach i szczęściu, które pojawia się po latach bólu i cierpienia. Bronagh to młoda Irlandka, uczennica liceum, do którego pewnego dnia zjawiają się dwaj bliźniacy pochodzący z Ameryki. Nico i Damien Slater. To właśnie ci dwaj mężczyźni zmienią całkowicie dotychczasowe życie Bronagh i jej siostry Branny. Jak łatwo się domyśleć, losy Dominica i Bronagh szybko zostaną połączone, jednak nie będzie to miłość od pierwszego wejrzenia.


 

Szaleństwo zmysłów

"Bez tchu" to trzytomowa seria opowiadająca o trójce ekscentrycznych przyjaciół. Każdy tom poświęcony jest jednemu z nich. Przyjaciele prowadzą wspólny biznes, są zabójczo przystojni i przyciągają do siebie jak magnes płeć piękną. Realizują każdą fantazję erotyczną, eksperymentują do maksimum pobudzając zmysły.

 


 

Real

Lubisz czytać różne historie miłosne? Marzy Ci się przeżycie niezapomnianych chwil? Chciałabyś poczuć nieznane dotąd emocje? Chciałabyś przeczytać unikatową historię, do której często chciałabyś wracać? Prezentujemy Ci serię "Real", która otworzy przed Tobą świat emocji, wrażeń i spełnionych marzeń. Sięgnij po te książki, a poznasz uczucia, o których mogłaś tylko śnić i mężczyznę niepokornego, który potrafi dać kobiecie całego siebie.

"Real", "Mine", "Remy" - to tytuły trzech książek z serii Real. Jest to seria niezwykła, pełna wrażeń oraz najwyższych emocji. Remington Tate, bokser "Podziemnej Ligi", jest nader tajemniczą postacią. Kłębi się w nim szeroki wachlarz emocji. Zawsze jednak pragnie, pożąda oraz chce chronić Brooke Dumas. Zakochał się w niej od pierwszego spotkania, a jego uczucia są dla niego niezwykle ważne.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać