test1

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, kiedy z nieba spadają pierwsze płatki radości i przysypują wszystkie troski oraz zmartwienia. Nawet nie myślcie o odśnieżaniu, bo taki beztroski stan powinien trwać wiecznie! Nie ma mowy o żadnych smutkach. Kazaliśmy zrobić Świętemu Mikołajowi remanent i okazało się, że zabrakło mu rózg na stanie, więc w tym roku nikt ich nie dostanie! Mikołaj wsiada na sanie i rozpoczyna prezentów rozdawanie :)

Zanim zakopiecie się w lawinie prezentów oraz nadstawicie uszka, nasłuchując barszczu, pozwólcie, że Tania Książka przemówi ludzkim głosem ;)

Życzymy Wam pogodnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia. Wielu przyjemnych chwil spędzonych w ciepłym gronie najbliższych Wam osób. Pachnącej choinki, skrzypiącego śniegu pod butami i pysznego barszczu z uszkami ;) Niech się spełnią Wasze najskrytsze marzenia, a nadchodzący przyszły rok będzie składał się z samych sukcesów! Pamiętajcie, aby w ten świąteczny czas porządnie wypocząć i napełnić się pozytywną energią.

Moc serdecznych życzeń przesyła Wasza ukochana księgarnia!

 

W przerwie między uroczystościami świątecznymi oraz spotkaniami rodzinnymi sprawdź też: 


 

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać