Pierwszy śnieg w niższej cenie - rabat na kryminały do -35%!

Premiera filmu Pierwszy śnieg - rabat na kryminały i książki sensacyjne do -35%!


Oto historia, która może zmrozić największego fana kryminałów. Policjant znany z innych książek J. Nesbo musi rozwiązać kolejną zagadkę. Ma mało czasu. Zaledwie do pierwszego śniegu. Nie może dopuścić do tego, że jego biel zostanie skropiona krwią następnej ofiary, znacząc na czerwono miejsce zbrodni.

Z okazji ekranizacji książki Pierwszy Śnieg przeceniliśmy wszystkie kryminały i książki sensacyjne nawet o 35%!!!

Książki Jo Nesbo w niższej cenie - sprawdź >>

Kryminały i książki sensacyjne tańsze nawet o 35% - sprawdź >>

Nieskorzystanie z takiej możliwości to prawdziwa zbrodnia! Oferta potrwa do 20 października.

Pierwszy śnieg to kolejna książka, w której Harry Hole zmierzy się z pozornie niemożliwą do rozwiązania zagadką. Potrzebuje Twojej pomocy! Bez Ciebie nie dowie się, kim jest tajemniczy Bałwan, który ponownie zaatakował. Zanim udasz się do kina, koniecznie zapoznaj się z książką. Zwłaszcza kiedy jest w niższej cenie! Sprawdź >>

Jo Nesbo czeka na Ciebie...

Znasz to uczucie, kiedy włosy na karku delikatnie Ci się podnoszą? Na pewno ktoś na Ciebie patrzy! Tym razem nie musisz się odwracać, bo doskonale wiemy kto to. To Jo Nesbo, który czeka, aż zaprosisz go do swojej biblioteczki. Skorzystaj z przeceny na wszystkie książki Jo Nesbo i uzupełnij swoją kolekcję, zanim spadnie pierwszy śnieg.


 


Najlepsze kryminały na długie wieczory

Ciemność tak gęsta, że aż namacalna przyciągała spojrzenia. Wokół niej czas się zatrzymał, jedynie leniwie opadający kurz znaczył miejsce, w którym powinny znaleźć się nowe książki. Czy jesteś w stanie znieść pełne wyrzutu spojrzenie pustki? Zwłaszcza kiedy zapełnienie dziury na Twojej półce to zaledwie kilka kliknięć. Pomożemy Ci i będziemy Watsonem dla Twojego Holmesa ;) Wybierz coś dla siebie z bestsellerów kryminalnych w obniżonej cenie i wypełnij pustkę swojej biblioteczki! 

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać