Książkowa promocja do 03 października 2017 r.

Zobacz, które książkowe promocje kończą się na początku października 2017. Jest ich kilka i warto skorzystać z przeceny sięgającej nawet do -40%:

Książki dla kobiet do -40%

W chłodną noc rozgrzej się gorącą książką! Teraz wszystkie książki obyczajowe, romanse i erotyki kupisz do 40% taniej! Oferta jest ważna do 3 października 2017 r.    

Miłość, radość życia, wielkie rozterki i prawdziwe ludzkie emocje – oto czego od książek dla kobiet oczekują współczesne Czytelniczki. W tej kategorii znajdziesz poruszające książki dla kobiet: powieści obyczajowe, wysmakowane romanse oraz niegrzeczne erotyki. Dzięki ich bohaterkom poznasz wszystkie odcienie kobiecości, zanurzysz się w świat subtelnych doznań, miłosnych uniesień lub trudnych doświadczeń.

Dowiesz się także o tytułach łamiących stereotypy prozy dla pań, których autorzy nie boją się poruszać mocnych tematów, wychodząc naprzeciw zainteresowanym dobrą literaturą kobiet.

Zobacz przecenione tytuły z działu Książki dla kobiet >>

 


Inne książkowe promocje, które kończą się na początku października 2017 r.


Urodziny Agathy Christie - do 01.10.2017 r.

15 września obchodzimy rocznicę urodzin Agathy Christie i z tej okazji wszystkie jej książki są tańsze nawet do 35%!  Promocja potrwa do 1 października.    

Agatha Christie (1890-1976) - właściwie Agatha Mary Clarissa Miller Christie, angielska autorka powieści kryminalnych i obyczajowych. To należy podkreślić, Agatha Christie jest najbardziej znaną na świecie pisarką kryminałów oraz najlepiej sprzedająca się autorka wszech czasów. Jej powieści wydano łączmie w ilości ponad 2 miliardów egzemplarzy(!). Kryminały Agathy Christie zostały przetłumaczone na 45 języków obcych.

Zobacz książki >>


Promocja na książki i filmy Patryka Vegi

Patryk Vega urodził się 2 stycznia 1977 w Warszawie. Jego właściwe nazwisko brzmiało Krzemieniecki, lecz już jako nastolatek zmienił je ze względu na swoje plany związane z funkcjonowaniem na arenie międzynarodowej.  W swoich dziełach Vega obnaża kulisy pracy w polskiej policji i służbach specjalnych. Często porusza bardzo niewygodne tematy i bez skrupułów zdradza skrywane tajemnice. Napisane przez niego pozycje stały się bestsellerami. Pisane dobrym językiem, trzymające w napięciu książki łatwo podbiły serca czytelników. Ten, kto posiada taką wiedzę, z pewnością nie może spać spokojnie.       

Z okazji premiery najnowszego filmu Botoks przeceniamy wszystkie książki Patryka Vegi nawet do 35%!  Oferta jest ważna do 3 października.

Zobacz produkty z rabatem >>


Książki znanych osób

Posty na ich blogach wywołują lawinę komentarzy, a filmy na kanałach zasypywane są łapkami w górę. Blogerzy i YouTuberzy zdominowali świat internetowej rozrywki, a fala ich popularności zgarnia z brzegu coraz większą rzeszę fanów. Internetowych twórców jest mnóstwo, ale tylko garstka dostaje się na sam szczyt sławy i zasiada w gronie influencerów. Niektórzy z nich po latach surfowania w necie, wypłynęli na szerokie wody i poszerzyli działalność o wydanie książki! 

Oto ci, którzy przelali Internet na papier i przy okazji rozlali nam ceny.

Wszystkie książki internetowych twórców do 1 października są tańsze nawet do 35%. To już nie przelewki

Do -35% na książki bloggerów i YouTuberów, zobacz >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać