Promocje na książki kończą się...

Zobacz, które promocje na książki kończą się 26.09.2017 r. Kilka z nich skończy swoją ważność właśnie w ostatni wtorek września. Oto one:

Bądź fit

Bądź FIT!

Wiemy, że dla wielu z Was życie bez samochodu jest jak bez ręki, ale czasem warto zdjąć ją z kierownicy i wprawić w bardziej dynamiczny ruch. Światowy dzień bez samochodu to doskonała okazja żeby zostawić auto, nadłożyć drogi i zwiększyć spalanie ;)  Aby Was dodatkowo zmotywować do działania proponujemy odchudzającą promocję!

Do 26 września cena wybranych książek o szeroko pojętej tematyce "fit" będzie szczuplejsza nawet o 40%. Znajdziecie wśród nich mnóstwo poradników, dzięki którym zadbacie o swoją sylwetkę, zdrowy organizm oraz świetne samopoczucie. Wrzućcie z nami drugi bieg i ruszajcie w drogę po zdrowsze jutro!

Zobacz przecenione książki >>


Książka na jesień

Jak najlepiej zwalczyć jesienną chandrę? Aaa, no, no... To przecież jasne. Ciekawą lekturą! Książka jest dobrym lekiem na wszystko! No dobra, prawie wszystko :)  To co, że za oknem w najlepsze trwa jesienna inwazja. Puszysty, miękki, wielki koc, ciepła kawa lub herbata, wygodny fotel, dobra książka i gotowe. Książkomaniakom nic więcej do szczęścia nie potrzeba.  Co do koca, napoju i siedziska, musisz sobie jakoś poradzić. Jeśli chodzi o dobrą książkę, z chęcią służymy pomocą!

Poniżej znajdziesz 1500 TanioKsiążkowych bestsellerów w dobrych cenach - nawet do 50% taniej (ważne do 26 września 2017 r.). Do wyboru, do koloru. Śmiało...

Zobacz książki z tej promocji >>


Książki i książeczki dla dzieci

W kategorii Książki i Książeczki znajdziesz wszystko, czego potrzeba Twojemu dziecku zarówno do zdobywania niezbędnej wiedzy, jak i rozwijania wyobraźni i kreatywności. Ponadto, można tu znaleźć niezbędne wyposażenie każdego ucznia – lektury szkolne.

Produkty z tej kategorii możesz kupić teraz nawet o 35% taniej. Promocja jest ważna do 26 września włącznie.

Zobacz książki i książeczki dla dzieci >>


Urodziny mistrza horroru

21 września autor obchodzi 70. urodziny! TanioKsiążkowa ekipa stwierdziła, że trzeba to jakoś uczcić :) Z tego względu aktualnie możesz kupić książki Stephena Kinga do 35% taniej! Oferta jest ważna do 26 września 2017 r. włącznie!

Stephen King to niekwestionowany mistrz horroru, z pewnością najsłynniejszy pisarz na świecie. Każda jego kolejna książka staje się światowym bestselerem. Na podstawie większości jego powieści i opowiadań nakręcono równie straszne lub równie znakomite filmy. Stał się ikoną literackiej pop kultury, idolem milionów ludzi na świecie.

Zobacz książki w tej promocji >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać