Książki do -84% od ceny okładkowej!

Książki z rabatem 84% od ceny okładkowej? W Taniej Książce wszystko jest możliwe! Kod rabatowy na wrzesień 2017 nie będzie potrzebny! Zobacz, listy książek w nieziemsko niskich cenach. Promocja ograniczona czasowo i ilością dostępnych egzemplarzy.

 

http://www.taniaksiazka.pl/christiane-f-zycie-mimo-wszystko-vukovic-sonja-p-454858.html

Taniej o: 33,56 zł (84%)

Czy pamiętacie Christiane F. z berlińskiego dworca ZOO? Trzynastoletnią niemiecką narkomankę, której wstrząsające wyznanie było i jest lekturą towarzyszącą dorastaniu milionów ludzi na całym świecie.

 

Teraz, po 35 latach Christiane V. Felscherinow wydała kolejną książkę będącą relacją jej dalszych losów. W Życiu mimo wszystko opowiada o postanowieniu, że koniec z narkotykami, którego nie udaje się zrealizować, o więzieniu, o szczęśliwym czasie w Grecji, o walce z nałogiem, o ludziach spotkanych po drodze, o programie metadonowym, do którego została przyjęta, wreszcie o narodzinach Phillipa i macierzyństwie, które odmieniło jej życie. Dziecko, to jest coś najlepszego, co w życiu mnie spotkało - mówi autorka.

Nowa książka Christiane to pasjonująca i przejmujaca lektura. Trzeba ją przeczytać, nawet jeśli problem uzaleznień nas bezpośrednio nie dotyczy.

Rabat w dniu 05.09.2017 r.: 84%

Kup książkę >>


http://www.taniaksiazka.pl/kiedy-bedziemy-deszczem-dominika-van-eijkelenborg-p-812101.html

 

Taniej o: 19,95 zł (50%)

 KIEDY MROCZNA TAJEMNICA, O KTÓREJ Z POZORU NIKT NIE WIE, WYCISKA PIĘTNO NA CAŁYM ŻYCIUTHRILLER, KTÓRY KUSI PODEJRZANĄ WONIĄ ZDRADY, OBSESJI I MROCZNYCH ZAGADEK

Pewnego, z pozoru zwyczajnego, dnia Inga de Graaf wychodzi na niewinny spacer z psem. Jednak już nigdy z niego nie wraca. Przerażony mąż zgłasza zaginięcie, nie mogąc uwierzyć, że kobieta mogłaby porzucić wszystko i odejść w tak bezduszny sposób. Policja zaczyna akcję poszukiwawczą. Choć funkcjonariusze spełniają swoje obowiązki bardzo rzetelnie, pierwsza doba nie przynosi żadnych rezultatów. Przełomowym punktem w śledztwie okazuje się odkrycie mailowej korespondencji zaginionej, którą znaleziono w koszu jej laptopa. Naprowadza ono na pierwszy, niepokojący ślad. Okazuje się, że Inga kryła tajemnicę, której odkrycie rozpęta niemałe piekło.Każdy człowiek ma kogoś bliskiego, kto wie o nim wszystko. Gorzej jeśli nie jest tego świadomy…

KTOŚ ZGINIE. CZYJEŚ CIAŁO ZOSTANIE ZNALEZIONE. KTOŚ ZOSTANIE URATOWANY. I KTOŚ ODEJDZIE.

Cóż, każdy z nas wypracowuje własne sposoby na radzenie sobie z rozczarowaniami, które przynosi los. Niektórzy uciekają w różne nałogi, zapamiętale walczą, popadają w puste odrętwienie. Inni? Mordują.

TO UCZUCIE, KIEDY CZYTASZ KSIĄŻKĘ I DŁAWI CIĘ NIEPOKÓJ, ALE NIE MOŻESZ SIĘ OD NIEJ ODERWAĆ

Rabat w dniu 05.09.2017 r.: 50%

Kup książkę >>


http://www.taniaksiazka.pl/cztery-pory-roku-w-afganskiej-wiosce-anna-badkhen-p-792671.html

Taniej o: 19,95 zł (50%)

  FATALISTYCZNA ATMOSFERA MIEJSCA, W KTÓRYM SZERZY SIĘ UZALEŻNIENIE OD OPIUM, TELEFONY KOMÓRKOWE UCHODZĄ ZA NIEWIARYGODNY LUKSUS, A TALIBOWIE CZAJĄ SIĘ TUŻ ZA ROGIEM

Anna Badkhen po raz pierwszy wyjechała do Afganistanu w 2011 roku jako korespondentka wojenna. Od tamtej pory wraca regularnie do tego kraju, w niezwykły sposób przyciągana krajobrazem, który geografia uczyniła nieustającym polem bitewnym. Przywołując symbol czterech pór roku, w trakcie których kobiety i dzieci zamieszkujące wioskę Oka tkają jak co roku kolejny dywan, autorka ukazuje blaski i cienie codziennej egzystencji w afgańskiej wiosce.

ODKRYJ OSOBLIWE PIĘKNO SUROWEJ CODZIENNOŚCI

Rabat w dniu 05.09.2017 r.: 50%

Kup książkę >>

 

WIĘCEJ KSIĄŻEK Z DZIAŁU "TANIA KSIĄŻKA" ZNAJDZIESZ TU >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać