31% rabatu na książki dla kobiet

Promocja. Czerwiec 2017 r. 31% rabatu od ceny rynkowej na książki dla kobiet. Rabat objął blisko 20 tys. książek z działu. Ważne do: 20.06.2017 r. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych egzemplarzy.

Zobacz wszystkie przecenione książki >>

Wybrane tytuły w promocji:

 

 

Międzynarodowy bestseller, nietuzinkowa powieść romantyczna, która skradła serca milionom czytelników na całym świecie.


Lou Clark jest młoda, energiczna i „wszystkowiedząca”. Ma chłopaka, którego nie kocha i pracę, którą lubi. Niespodziewanie zostaje zwolniona. Zatrudnia się jako opiekunka bogatego, niepełnosprawnego Willa, którego życie legło w gruzach po tragicznym wypadku sprzed kilkunastu miesięcy. Miłość do szybkiej jazdy na motorze przypłacił swoim szczęściem i spokojnym życiem. Uważa, że już nie ma po co żyć, wszystko straciło dla niego kolory. Jednak spotkanie z Lou wprowadziło do jego życia powiew radości, nadziei, którą już całkowicie stracił. Zanim Will się pojawił, świat Lou Clark był całkiem inny...


Powieść została zekranizowana – w rolach głównych wystąpili: znany z „Igrzysk śmierci” Sam Claflin oraz znana z „Gry o tron” Emilia Clarke.


Fantastyczny wyciskacz łez, który zapewni kilka godzin świetnej rozrywki!

 

Często życie rzuca nam pod nogi kłody, które z początku przeklinamy, by później zrozumieć, że w gruncie rzeczy wyszło nam to na dobre. Działa to jak szczepionka, która z początku zatruwa organizm, by uczynić go w efekcie silniejszym. Los sióstr Niemirskich zdaje się znać tę zasadę kolejny raz komplikując ich życie.

W miasteczku, gdzie mieszkają pojawia się człowiek, który zagrozić może mozolnie budowanej stabilizacji. Wielka turystyczna inwestycja powstająca w pobliżu rzuca natomiast cień na rodzinny dom Agaty, Danieli i Tosi. Czy czary codzienności pozwolą uchronić mały, rodzinny świat bohaterek? Czy pod wielką lipą w ogrodzie spełnią się marzenia? Kocha, lubi, szanuje... Nie chce, nie dba, żartuje. Jaki listek wróżby będzie tym razem ostatni? A może wystarczy po prostu przeczekać i w odpowiedniej chwili poprosić o szczęście?

Agnieszka Krawczyk przedstawia nam kolejną niezwykle ciepłą i poruszającą zarazem historię o ludzkich uczuciach. Trzy siostry, których emocjonalna więź jest o wiele silniejsza niż ta biologiczna stają znów przed trudnymi wyzwaniami dnia codziennego i niespodziankami, jakimi obdarza je los. Znowu spotykamy sympatycznych, choć niekiedy i wścibskich mieszkańców Zmysłowa, których postaci opisała autorka niezwykle barwnie.

Atmosfera małej mieściny wolna od wielkomiejskiego gwaru pozwala obnażyć to, co naprawdę ważne. Uczucia i emocje wysuwają się na pierwszy plan, choć cała historia potrafi zauroczyć i wciągnąć bez reszty. Co tym razem czeka siostry Niemirskie? Zobaczmy sami!

“Słoneczna przystań” to już trzeci tom z cyklu “Czary codzienności” autorstwa Agnieszki Krawczyk. Składa się ON jak dotąd z następujących tytułów:
1. “Siostry”,
2. “Przyjaciele i rywale”,
3. “Słoneczna przystań”.

 

Anhusz

NA POŁY HISTORYCZNA, NA POŁY FABULARNA OPOWIEŚĆ O TRUDNEJ MIŁOŚCI ORMIANKI I TURKA NA TLE OKRUTNEJ WOJNY


Sielankowa sceneria wybrzeża Morza Czarnego oraz wesele przyjaciółki wprawiają Anhusz Czarkudian w nostalgiczny nastrój. Jednak pora nie sprzyja marzeniom i chwilom zapomnienia. Choć kobieta nieustępliwie marzy o życiu poza swoją małą ormiańską wsią musi mierzyć się z przeraźliwymi realiami ogromnego konfliktu zbrojnego. Niestety, wbrew niesprzyjającym warunkom, Anhusz odkrywa, że potęga miłości jest wielka i nieokiełznana. Na przekór panującym normom, wdaje się w sekretny i niebezpieczny romans z oficerem tureckim – Dżahanem Orfalea. Na tle I wojny światowej Ormianie są uznawani za wrogów stanu, a kresu okrutnych zbrodni nie widać.  

Wewnętrznie rozdarci, mimowolnie wciągnięci w bezwzględne sidła trwającego konfliktu zbrojnego, kochankowie uparcie próbują zostać razem, mierząc się z prześladowaniami i nienawiścią.

 

 

Zobacz wszystkie przecenione książki z działu Książki dla kobiet >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać