Kod rabatowy czerwiec 2017: Darmowa Dostawa

Kod rabatowy czerwiec 2017: Darmowa Dostawa. Zrób zakupy w weekend, zgarnij kod na Darmową Dostawę na kolejne. Zobacz poniżej szczegóły:

Darmowa Dostawa Paczką w Ruchu

 

Jeśli w dniach 2 - 5 czerwca 2017 roku kupisz przynajmniej jedną książkę z poniższej listy, to otrzymasz od nas kod na Darmową Dostawę Paczką w Ruchu na następne zakupy!

Po weryfikacji zamówień, kod zostanie wysłany do Ciebie drogą mailową. Wysyłka kodu nastąpi tydzień po zakończeniu promocji - 12 czerwca 2017 roku. Kod będzie ważny do 31.07.2017 r.

 

ZOBACZ LISTĘ WSZYSTKICH KSIĄŻEK, KTÓRYCH ZAKUP SPOWODUJE WYSŁANIE KODU NA DARMOWĄ DOSTAWĘ >>

 

Udanego polowania :)

 

Zobacz wybrane książki z promocji:

 

 

Uwikłana

 

Prawdziwa historia królowej narkotykowego imperium, która zaczęła pracować jako tajna agentka

Oparta na faktach elektryzująca opowieść przedstawia życie kobiety uwięzionej między dwoma światami, która niebezpiecznie balansuje na krawędzi.

Pochodzącą z wyższych kolumbijskich sfer i wykształconą w Europie Pilar cechuje mieszanka nieodpartego uroku i bezwzględnej przebiegłości. Od zawsze pociągało ją wszystko co zakazane, również nieodpowiedni i niebezpieczni mężczyźni. To właśnie przez nich Pilar zostaje uwikłana w handel kokainą w jednym z największych światowych karteli, stając wkrótce na czele organizacji.

 

 

Mój ojciec Pablo Escobar

 

Aż do teraz sądziliśmy, że na temat Pablo Escobara, narkotykowego króla wszech czasów, powiedziano już wszystko. Jednak dotychczas wszelkie opowieści pochodziły z zewnątrz, nigdy z prywatnej przestrzeni jego domu.


Ponad dwadzieścia lat po zakończeniu polowania na króla kokainy Juan Pablo Escobar przenosi się w przeszłość, by ukazać pełny portret swojego ojca - człowieka zdolnego do niewyobrażalnego okrucieństwa, ale i do nieskończonej miłości względem swoich bliskich.


Nie jest to opowieść o dziecku chcącym odkupić grzechy ojca, lecz szokujące spojrzenie na konsekwencje przemocy i ogromną potrzebę pokoju i przebaczenia.

 

 

Jak pokochać centra handlowe

Czym jest macierzyństwo? To absolutna rewolucja w dotychczasowym życiu. To coś, na co żadna lektura czy kursy nie są w stanie w pełni przygotować. To konfrontacja z nową, kompletnie różną od minionej rzeczywistością i perspektywą spojrzenia na świat. To również konfrontacja z własnym, zmienionym po ciąży ciałem...


Większość młodych matek, wstydzi się tego, iż po sześciu godzinach słuchania nieustającego płaczu dziecka przy ząbkowaniu myślą jedynie o tym, by wziąć to małe, kwilące zawiniątko i cisnąć je przez okno… Takie myślenie jest przecież czymś zgoła nienaturalnym! Tak samo, jak depresja poporodowa, tak przecież powszechna... Ile tematów tabu związanych z macierzyństwem funkcjonuje ponadto w ludzkiej świadomości? O tym i o wielu innych frapujących i niezwykle aktualnych kwestiach opowiada debiutancka powieść Natalii Fiedorczuk.

 

 

 

 


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać