e-Gazele Biznesu 2016 dla TaniejKsiążki!

Kolejny rok z rzędu TaniaKsiazka.pl zajęła zaszczytne miejsce wśród najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce w Polsce! Mamy e-Gazelę Biznesu 2016!

E-gazele Biznesu 2016W tym roku wyróżniono 336 firm. Jak co roku, ranking przygotowała firma badawcza ARC Rynek i Opinia, która jest niezależnym podmiotem badawczym, działającym na rynku polskim już od ponad 2o lat. Ranking e-gazele Biznesu ma na celu wyróżnienie nie tyle samych firm, ile ludzi, którzy stoją za ich sukcesem. Ludzi, którzy cały dzień dwoją się i troją, żeby firma funkcjonowała jak dobry, szwajcarski zegarek i tylko oni wiedzą jak wiele wysiłku, poświęceń i rozwiązań logistycznych to wymaga.

Firmy nagrodzone w rankingu to podmioty działające na rynku handlu internetowego, które wykazały wzrost przychodów za rok 2015 (rok do roku), a także uzyskały minimalny przychód w wysokości 50 tys. zł w 2014 roku. Przychody firmy nie mogły przekroczyć 100 mln złotych w 2015 roku, a podmiot w tym czasie powinien wygenerować zysk. Nagrody zostały przyznane podczas 5 gal odbywających się w różnych miastach Polski.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią dynamicznie rosnącego handlu internetowego w Polsce. Podążamy za światowymi trendami, które jednoznacznie wskazują na to, że handel w dużej mierze przenosi się do świata wirtualnego.

Dziękujemy Wam nasi Drodzy Klienci za każdą pojedynczą książkę, którą u nas zamawiacie, za zaufanie, którym obdarzacie nas od ponad 10 lat. To dla Was zmieniamy się na lepsze i chcemy zasłużyć na miano Waszej ulubionej księgarni. Dzięki Wam, nasz asortyment z każdym rokiem jest coraz większy, a my uczymy się także od Was, jak doskonalić to, co już zbudowaliśmy.

Więcej o rankingu i tegorocznych laureatach przeczytacie: tutaj.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać