Podium w rankingu e-sklepów 2016 w kategorii Wybór użytkownika

Jesteśmy w najlepszej trójce Rankingu e-sklepów Ceneo 2016 w kategorii Wybór użytkownika!

Podium w tankingu w-sklepów 2016!

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy za oddane głosy na naszą księgarnię! To dzięki Wam Księgarnia TaniaKsiazka.pl zajęła drugie miejsce w Rankingu e-sklepów Ceneo 2016 w kategorii: “Wybór użytkownika”. To wspaniałe, niezwykle cenne wyróżnienie i ogromny kredyt zaufania na przyszłość, który przyjmujemy bez wahania! Jesteśmy tym bardziej dumni, biorąc pod uwagę, że rywalizowaliśmy nie tylko ze sklepami branżowymi ale ze wszystkimi sklepami internetowymi w sieci. Wyróżnienie przyznali e-sklepom użytkownicy, którzy w ciągu dwóch tygodni oddali głos na ulubiony sklep.

Ranking e-sklepów to jeden z trzech autorskich zestawień przygotowywach corocznie przez Ceneo na podstawie systemu Zaufanych opinii. Tegoroczna edycja została rozszerzona o głosowanie klientów “Wybór użytkownika”, w którym można było oddać głos na konkretny e-sklep. Dziękujemy, że w głosowaliście tak licznie i wskazywaliście właśnie naszą księgarnię. Dzięki temu otrzymaliśmy w głosowaniu “Srebrny Laur”. Wyróżnione e-sklepy to nie tylko dowód na sympatię Klientów i miłe wspomnienia z dokonanych zakupów, ale także potwierdzenie bezpieczeństwa dokonywanych transakcji i wiarygodności sprzedawców.

Każda nagroda motywuje nas do dalszej, wytężonej pracy. Jesteśmy dumni, z tego, co już osiągnęliśmy i z optymizmem patrzymy w przyszłość i dalsze cele, które stoją przed nami. Opinia płynąca bezpośrednio od Klientów, i to Klientów, którzy faktycznie dokonali u nas zakupów jest dla nas ogromnie cenna i stanowi informację zwrotną o jakości świadczonych przez nas usług.

Dziękujemy, że wzięliście udział w głosowaniu i oddaliście swój cenny głos, na naszą księgarnię!

Więcej szczegółowych informacji o rankingu i wyróżnionych e-sklepach znajdziecie tutaj.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać