Tania Książka kod zniżkowy nawet -75% wrzesień 2016 r.

Tania Książka z nawet -75% rabatu. Aktualne w miesiącu: wrzesień 2016 r. lub do wyczerpania zapasów!

Miłość bez końca

Miłość bez końca


TANIA KSIĄŻKA: 10 zł, rabat: -75%

 


Kultowa opowieść o młodzieńczej miłości, o uczuciu, które staje się wyniszczającą obsesją

Szaleńcza miłość Davida i Jade, pożądanie, budząca się seksualność i wzajemna fascynacja, wybucha z siłą, której sami nie potrafią zrozumieć. Kiedy ojciec Jade przerażony intensywnością uczuć Davida zabrania młodym kontaktów, chłopak wymyśla sposób, jak wrócić do łask jej rodziców: wywoła pożar, z którego wszystkich uratuje. Jednak sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i przeradza w koszmar. Davida czeka nieunikniona kara za to, co było dla niego najważniejsze - miłość bez końca do jedynej Jade.

Miłość bez końca została przetłumaczona na ponad 20 języków i sprzedana w nakładzie 2 milionów egzemplarzy.Ukryty

Ukryty

Autor:


TANIA KSIĄŻKA: 10 zł, rabat: -71%

Dziesięcioletni Tayo przybywa do Cathy, doświadczonej opiekunki zastępczej, jedynie z ubraniem, które ma na sobie. Wkrótce staje się jasne, że za początkowym dobrym zachowaniem Taya kryje się wiele tajemnic.

Dopiero kiedy Cathy spostrzega bliznę na przedramieniu chłopca, wstrząsająca historia Taya stopniowo wychodzi na jaw. Został uprowadzony przez matkę alkoholiczkę i odtąd oboje wymykali się władzom, żyjąc "w podziemiu". Taka rozpaczliwa egzystencja przypada niestety w udziale tysiącom ukrytych, "niewidzialnych" dzieci, którym udaje się przetrwać dzięki nielegalnym zarobkom w mrocznym świecie, niezauważenie dla reszty społeczeństwa.

Cathy wie, że Tayo zasługuje na lepsze życie - i zrobi wszystko, co w jej mocy, by mu je zapewnić - ale najpierw musi zdobyć jego zaufanie, by zrozumiał, że nie musi już dłużej kłamać ani się wstydzić. Uwikłani. Pokusa
 

Uwikłani Tom 1. Pokusa (edycja limitowana)

Autor: 
 

TANIA KSIĄŻKA: 15 zł, rabat: -57%

Edycja Limitowana!

ELEKTRYZUJĄCA… HIPNOTYZUJĄCA… FASCYNUJĄCA…
KSIĄŻKA, O KTÓREJ MÓWIĄ WSZYSCY!

Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach.

On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości.

Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem.

Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej doskonałego planu. Nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce – nowy właściciel klubu nocnego, w którym pracuje Alanya. Mężczyzna od pierwszych chwil zawładnie sercem kobiety, która nie będzie potrafiła oprzeć się wszechogarniającemu pożądaniu.

Wkrótce Hudson składa Alaynie propozycję nie do odrzucenia. Wybuch namiętności między nimi sprawi, że kobieta ulegnie zmysłowemu uczuciu, budząc głęboko skrywane grzechy przeszłości. Nie tylko swoje…

Czy mroczna przeszłość kochanków przeszkodzi im w walce o wspólną przyszłość?

 
Zobacz też:Książki do 9 zł!
 

Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy książki, których cena nie przekracza 9 zł. W ofercie znajduje się ponad 4500 tytułów! Na pewno znajdziesz coś dla siebie oraz swoich bliskich :) Masz większy budżet? Książki do 15 zł znajdziesz tu. Polecamy również tanie książki w wydaniach kieszonkowych. :) Udanego polowania!


Przeglądaj przecenione produkty poniżej, lub zobacz produkty z wybranych kategorii:


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać