Kolejne podium w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2016!

TaniaKsiazka.pl kolejny raz na podium wśród najlepiej ocenianych branżowych sklepów internetowych w Polsce!

Ranking Najlepszych sklepów internetowych Opineo 2016


Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie wystawione naszej księgarni! Dzięki nim zajęliśmy 3 miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2016 w Kategorii "Książki i Edukacja"! Dumą napawa nas fakt, że po raz kolejny rok po roku, jesteśmy w najlepszej trójce! Jeszcze raz dziękujemy! W rankingu brana jest pod uwagę ogólna liczba opinii otrzymanych w analizowanym okresie oraz średnia ocena punktowa uzyskana przez e-sklep. O wynikach rankingu decydują tylko i wyłącznie oceny Klientów sklepów internetowych, dlatego jest to dla nas tym cenniejsze wyróżnienie. Klienci oceniali: szybkość realizacji zamówienia, jakość zapakowania przesyłki i poziom obsługi oraz deklarowali czy poleciliby daną księgarnię znajomym. Dziękujemy za wysokie oceny i obiecujemy, że będziemy starać się jeszcze bardziej, pracować jeszcze ciężej aby zakupy w naszej księgarni były czystą przyjemnością.

Ósma edycja Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2016 jest dla nas źródłem bardzo dobrych wieści: TaniaKsiazka.pl zajęła zaszczytne 3 miejsce w kategorii "Książki i Edukacja"! Tak wysokie miejsce zawdzięczamy łącznej liczbie opinii konsumenckich: 2644 uzyskanych w 2015 roku oraz średnią punktacją: 9.0 na 10 pkt. To dzięki Wam, Drodzy Klienci i Waszym pozytywnym rekomendacjom udało nam się drugi rok z rzędu znaleźć się na podium w tak prestiżowym zestawieniu. Jesteśmy wdzięczni za każdą pojedynczą opinię, dokładamy wszelkich starań aby każdorazowa wizyta w naszym sklepie była czystą przyjemnością i źródłem radości z udanych zakupów.

Klienci E-sklepów wystawiając opinię oceniali: szybkość realizacji zamówienia, jakość zapakowania przesyłki, szybkość realizacji zamówienia i poziom obsługi klienta. Ponadto deklarowali także gotowość do polecenia sklepu znajomym. Wszystkie sklepy internetowe biorące udział w zestawieniu były klasyfikowane według wielkości oraz według specjalizacji. TaniaKsiazka.pl została zakwalifikowana do jednej z 14 kategorii: Książki i Edukacja.

Dziękujemy jeszcze raz za wszystkie opinie. Są one dla nas niezwykle cenne, ponieważ reprezentują głos naszych Klientów. Są one dla nas zarówno źródłem radości i dumy jak i powodem do zastanowienia, co można jeszcze robić lepiej, w jaki sposób jeszcze precyzyjniej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy, naszej miłości do książek i szacunku jakim Was darzymy, będziemy z każdym rokiem coraz bliżej ideału.

Dziękujemy!

Więcej o rankingu przeczytasz tutaj >>

 

Ranking Opineo 2016


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać