Tydzień literatury młodzieżowej: 800 tytułów do -35%

Tydzień literatury młodzieżowej: 800 tytułów do -35%


Jak wiemy przyszłość należy do młodzieży, dlatego musimy wspierać i pomagać im w wyborze życiowych ścieżek. Człowiek uczy się przez całe życie, jednak to w wieku lat kilkunastu kształtuje swój charakter i staje przed ważnym pytaniem, jakiego życia chce doświadczyć?

Książka jest to jeden z potężnych  nośników, który potrafi odmienić człowieka. Wskazać mu ideały, którymi pokieruje się w przyszłości i pozwala uwierzyć w to, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Z takim zamysłem powstała nasza nowa, wyjątkowa oferta.  Najbliższy tydzień będzie godny uwagi właśnie ze względu na Tydzień Literatury Młodzieżowej.Do 35% zniżki na ponad 800 bestsellerowych tytułów z literatury młodzieżowej!

Zapraszamy na literacką ucztę! Wszystkim produktom w zestawieniu nadaliśmy dodatkowy rabat - teraz ponad 800 tytułów możesz zgarnąć nawet do 35% taniej! Na liście znajdziesz TanioKsiążkowe bestsellery i nowości z kategorii "Książki dla młodzieży" oraz "Fantastyka", w tym rewelacyną opowieśc SF "Marsjanin", kontynuację "Czerwonej Królowej", czy ciąg dalszy losów Mii i Adama -"Wróć, jeśli pamiętasz".
 
Promocja jest ważna do 27 marca 2016 włącznie!
 
Przejdź do promocji >

Polecamy również inne promocje:

 Uwikłani. Obsesja - Laurelin Paige


Aghata Christie

3 za 1

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać