TaniaKsiazka.pl ma najlepszą obsługę klienta w Polsce!

Udało się, pokonaliśmy gigantów! Jesteśmy najlepsi w Polsce, i we wszechświecie oczywiście :) Uwaga, werble... Księgarnia TaniaKsiazka.pl została laureatem plebiscytu e-COMMERCE POLSKA awards 2014 w kategorii Najlepsza Obsługa Klienta! Tutaj można przeczytać oficjalny list do Klientów, napisany przez właściciela księgarni, Łukasza Kierusa.

To wielkie wyróżnienie, szczególnie, iż w wielkim stopniu to Klienci zdecydowali, głosując na naszą księgarnię. Gdy Klient jest zadowolony, wielokrotnie wraca i jeszcze wykazuje chęć zagłosowania na sklep, nie ma większej nagrody dla sprzedawcy.

Właściciel księgarni TaniaKsiazka.pl odbiera nagrodę

Jeśli wygrywa się z takimi sklepami, jak Empik i Smyk, to znaczy, iż zmierza się w dobrą stronę. Dziękujemy, drodzy Klienci, że jesteście z nami! Satysfakcja jest wielka, teraz postaramy się ją przełożyć na dalszy rozwój i sukcesy. Trzymajcie za nas kciuki!

Laureacu Gali e-COMMERCE PLSKA awards 2014

Więcej o konkursie oraz o tym jakie jeszcze e-sklepy zostały laureatami w pozostałych kategoriach, przeczytają Państwo na stronie http://ecpawards.pl/laureaci

Udanych zakupów,

ekipa księgarni TaniaKsiazka.pl


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać