Darmowa Dostawa i rabat na zakupy

Nie płać za wysyłkę i wykorzystaj dodatkowy rabat na zakupy! :)
 
Dzisiaj jest ostatni dzień, w którym dostawa w księgarni TaniaKsiazka.pl już przy zamówieniu o wartości 49 zł kosztuje 0 zł. Akcja obejmuje zamówienia z adresem dostawy na terenie Polski wysłane Pocztą Polską lub do Paczkomatu, skończy się w poniedziałek 4 listopada o godzinie 23.59.
Darmowa dostawa od 49 zł!
Lubisz książki z gatunku Sensacja, Kryminał lub Thriller? Swoje ulubione książki możesz kupić  nawet o 80% taniej!

Zniżka w postaci kodu rabatowego obowiązuje od cen wyświetlanych w księgarni, czyli działa na "Naszą cenę". To znaczy, że wykorzystując kod zniżkowy możesz zaoszczędzić aż do 80% od cen rynkowych książek z działów "Sensacja", "Kryminał" i "Thriller"! Ważność kodu skończy się 4.11.2013 r. o godzinie 23.59, odbierz zniżkę i kupuj taniej!

Tu znajdziesz kod zniżkowy
Przejdź do księgarni, by odebrać kod zniżkowy >>
Książki, które warto znać:
Pokolenie Ikea

Pokolenie Ikea. Kobiety - Piotr C.

Prowokacyjna, pełna czarnego humoru, obrazoburcza kontynuacja bestsellerowej powieści Piotra C. "Pokolenie Ikea", która – drukowana fragmentami w Angorze – wywołała wśród czytelników szereg skrajnych reakcji – od zachwytu po obrzydzenie.

Ostry romans biurowy tylko dla dorosłych? Autobiografia? Powieść o marzeniach lemingów, życiu w korporacji i tęsknocie za anarchią?

Satyra na społeczeństwo skupione na konsumpcji?

Instruktaż dla mężczyzn, którzy nie rozumieją kobiet?
Wiedźmin

Wiedźmin. Sezon burz Andrzej Sapkowski


Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. Sezon burz nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi.

Nigdy nie mów nigdy! W powieści pojawiają się osoby doskonale czytelnikom znane, jak wierny druh Geralta - bard i poeta Jaskier - oraz jego ukochana, zwodnicza czarodziejka Yennefer, ale na scenę wkraczają też dosłownie i w przenośni postaci z zupełnie innych bajek.
Capote

Z zimną krwią Truman Capote

Starcie dobra ze złem - odwieczny problem ludzkości...

"Z zimną krwią" to pionierska  próba  nowego pisarstwa, dokument zbrodni popełnionej przez dwóch recydywistów na  czteroosobowej rodzinie farmera z Kansas. Capote po mistrzowsku przedstawia godny Ajschylosa motyw zbrodni i kary, zmuszając czytelnika do refleksji na temat źródeł zła.

To arcydzieło, obok którego nie można przejść obojętnie.

Igrzyska Śmierci - Suzanne Collins
 
Kupowanie w TaniaKsiazka.pl = pomaganie dzieciom, przeczytaj więcej o tej akcji.
 
Tu jesteśmy! Dołącz do nas:
Facebook
Twitter
Foursquare
Google Plus
Życzymy tygodnia wypełnionego pozytywnymi zdarzeniami,
Monika Szatyłowicz wraz z ekipą księgarni TaniaKsiazka.pl


Dziękujemy, że jesteś z nami!
 

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać