Bobas na pokładzie! Odbierz dodatkowe 8% zniżki i świętuj z nami

 

Bobas na pokładzie! Odbierz dodatkowe 8% zniżki i świętuj razem z nami!


Nadeszła wiekopomna chwila dla całej naszej ekipy! 24 października 2013 roku, około godziny 14:00 czasu środkowoeuropejskiego, urodził się dziedzic tronu księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl! Brzdąc waży 3140 g, jest zdrowy, silny, a swoim szczerym uśmiechem w okamgnieniu podbił serca szczęśliwych rodziców, po czym hucznie oznajmił, iż skonsumowałby małe "puchatkowe conieco".

Witając pierworodnego ceny w księgarni TaniaKsiazka.pl oddały uroczysty pokłon, równocześnie zezwalając na redukcję rzędu aż 8% od swojej wartości!
 
Kod zniżkowy:
1+1=3
 
Złóż zamówienie wykorzystując kod zniżkowy, a do paczki dorzucimy gratis w formie TanioKsiążkowej zakładki magnetycznej!

  1. Czas trwania akcji: 24.10.2013 (od godz. 14:00) do 31.10.2013 (do godz. 12:00).
  2. Zniżka obejmuje wszystkie dostępne produkty na stronie księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.
  3. By skorzystać ze zniżki, wystarczy kupić dowolny produkt (lub wiele produktów), a następnie w momencie składania zamówienia, w kroku "Informacje o płatnościach" wprowadzić kod zniżkowy: 1+1=3. Wówczas automatycznie obniży się wartość wszystkich produktów w koszyku.
  4. Wykorzystując podany kod, otrzymujesz gratis w postaci TanioKsiążkowej zakładki magnetycznej.
Między nami - Małgorzata Tusk
Między nami - Małgorzata Tusk
 U nas zniżka 25% 
Wychodząc za mąż po trzech miesiącach znajomości, nie kalkulowałam, jak będzie wyglądało nasze życie, skąd weźmiemy pieniądze i gdzie zamieszkamy. Miłość i młodość skłaniały nas do ryzyka.Nigdy nie wyobrażałam sobie życia poza Sopotem. Mój mąż miał być nauczycielem, a ja od zawsze chciałam zajmować się historią. Szybko przekonałam się jednak, że życie lubi zaskakiwać. Wzięliśmy ślub na studiach i choć minęło tyle lat, nadal jesteśmy razem. Pamiętam, jak biegałam z brzuchem na manifestacje...
Rozrywki Mikołajka
Rozrywki Mikołajka
 U nas zniżka 25% 
Co można robić w sobotnie popołudnie, kiedy w pobliżu nie ma żadnego kolegi, z którym można by się pobawić, a na dodatek pada deszcz? Kumplom Mikołajka nigdy nie brakuje pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Tym razem Mikołajek przygotowuje się do rozegrania najważniejszego meczu o pamiątkowy puchar taty oraz gości kolegę z zagranicy. Jak zwykle nic nie idzie tak jak trzeba. Pełne zwariowanych pomysłów przygody małego urwisa każdego rozbawią do łez!
Boks na ptaku
Tak śmiesznie chyba jeszcze nie było! Po absolutnym bestsellerze przychodzi czas na nową książkę Marii Czubaszek i Artura Andrusa! Tym razem do prześmiesznych rozmów na pełnych prawach włącza się trzecia wybitna postać – Wojciech Karolak. Słynny jazzman, podpytywany przez dociekliwego Andrusa, barwnie opowiada o małżeństwie z Czubaszek, a jest to związek nie zawsze zgodnych indywidualistów! We trójkę wspominają dawne czasy, historie miłosne...
Kupujesz, pomagasz!
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Foursquare
Foursquare
 

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać