Nowości i bestsellery nawet o 25% taniej

Nowości i bestsellery nawet o 25% taniej

Zaklep sobie kilka wieczorów i przygotuj wygodny fotel, bo będzie co czytać! Terry Pratchett, Haruki Murakami, L.J Smith oraz inni twórcy zadbali, aby fani książkowego szaleństwa nie zaznali nudy - sprawdź poniżej nowości i bestsellery, które zapowiadają się naprawdę ekscytująco!

Nowości i Bestsellery z TanioKsiążkowych półek:
Kapitan. Na służbie
Pamiętniki wampirów 8 Bez szans
Ocean na końcu drogi
Szczęście w cichą noc
Bezbarwny Tsukuru Tazaki i lata jego pielgrzymstwa
Żółw przypomniany
Dzieci Hannibala
Pokolenie Ikea
Więcej gorących nowości >>
Czy posiadasz już TanioKsiążkową zakładkę magnetyczną?
Eli, Eli

Instytut Rozwoju Technologii na Rzecz Czytelnictwa, ściśle powiązany z filią technologiczną księgarni TaniaKsiazka.pl (Poziom 9), zaprezentował rewolucyjny na rynku książki prototyp zakładki magnetycznej! W trakcie prezentacji przedmiotu widownia zaserwowała demonstratorom projektu emocjonalne trzęsienie ziemi. Na sali zarejestrowaliśmy niekontrolowane okrzyki zachwytu, zdziwienia, gwałtowne oklaski, a nawet omdlenia!

Lekturniks 1.0, bo tak została nazwana, jest całkiem niepozorna i wyglądem przypomina typową zakładkę do książki. Ale to, co ją wyróżnia, to wbudowane dodatkowe funkcje, które czynią z niej wynalazek na miarę XXI wieku.
Czytaj dalej...
  Ambassada z 25% zniżką, kup teraz >>
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Ambassada - Melania Reiter

Filmowa opowieść dziewczyny, która zgoliła wąsy Adolfowi Hitlerowi.


Mela i Przemek przyjeżdżają do Warszawy, aby zająć się mieszkaniem wuja. Okazuje się ono nie tylko luksusowe, ale i niezwykłe. Melania, zgłębia historię domu i odkrywa, że na ulicy Piusa 17 - dziś Pięknej - przed wojną znajdowała się niemiecka ambasada. Winda, która znajduje się w budynku, nie tylko przenosi mieszkańców z piętra na piętro, ale też umożliwia podróż w czasie: z sierpnia 2012 roku do sierpnia 1939 roku. Czy przybysze z przyszłości zdążą zapobiec wybuchowi II Wojny Światowej? W powieści Mela opowiada i dopowiada losy bohaterów najnowszej komedii Juliusza Machulskiego „Ambassada”.
Czytaj > Pisz > Wygraj 100 zł! Szczegóły >>
Czytasz = pomagasz, dziękujemy!
Tu jesteśmy! Dołącz do nas:
Facebook
Twitter
Foursquare
Google Plus

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać